SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2220
hmmm widze,że temat się gorąco rozwinął,ale jednak nikt się nie wypowiedział na temat tego białka serwatkowego firmy "REGIS" , o którym pisał na początku postu >>"majma 167"<<
Patrząc na cene tego 90% białka (15 zł za kilo)hmmm bardzo kuszące

pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ed Hunter - Regis to producent lini odzywek Activita.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Dzień dobry,
Obiecaliśmy nie wracać do tematu ale obojętnie wobec takiej wypowiedzi przejść nie można więc krótki komentarz .

&#8230;&#8230;&#8230;..jednak zdecydowanie denerwuje mnie pajac ukryty pod nickiem firmy

ODPOWIEDZ-Szanowny forumowiczu Bullmastif opinia prezentowana przez osoby piszące pod pseudonimem OLIMP są oficjalnym stanowiskiem firmy i nie jesteśmy przekonani do celowości ubliżania komukolwiek.





&#8230;&#8230;.Praktyka straszenia ostrzegania z jego strony to już normalka często nawet na prv
Jestem w posiadaniu kopii mejli jakie wysyłał np. grubasą z supli i kilku innym dociekającym
ODPOWIEDZ-Prosimy bardzo o zaprezentowanie tych wszystkich{co najmniej kilku maili w oryginale}.Jak sądzimy i napisałeś Bullmastifie musi ich być kilka ponieważ podobno jest to praktyką z naszej strony.Prosimy o publiczną prezentację wszystkich łącznie z tym w którym staramy się dowiedzieć od forumowicza Miętki czym zasłużyliśmy sobie aby nazywać nasz marketing-bagnem.Dobrze by było aby Pan Miętki skoro przesyła prywatną korespondencję do innych osób podzielił się PUBLICZNIE wiadomościami {tak jak to zrobił w mailu do nas },która to z firm w sposób nieoficjalny chce przemawiać głosem forumowiczów.
Informujemy ,że zapytaniem do forumowicza Miętki zwróciliśmy się na priva ponieważ topic w ,którym użył niefortunnego określenia został skasowany przez moderatora.



&#8230;&#8230;Wiec jeśli olimpie, pajacu drogi chcesz sobie tu zafundować jazdy w tym dziale i każdym innym to rób tak dalej-próbuj ograniczać nasze wypowiedzi i groźbami walczyć z ktytyką/zapytaniami
Teraz ja cię postraszę
w każdej chwili 50-70 osób będących w temacie supli może zacząć bawić się w złośliwe uwagi i krytykę dla samej krytyki
A ze osoby te to jednostki bardzo opiniotwórcze na forum i dalej to sporo czasu zajmie ci odrobienie tego na co pracował Bigger, Ambroziak i Szukała
Wiec hola, hola

ps. na prv nie odpowiadam, gram w otwarte karty, prosze nie pisac na prv pogrozek
jak to mialo miejsce do osób wystepujacych np w tym topicu

ODPOWIEDZ- Doprawdy ciężko jest ustosunkować się do tej ostatniej wypowiedzi w ,której jak sądzimy padło dużo niepotrzebnych i nieadekwatnych do sytuacji sformułowań .
Ubolewamy ,że temat przez niektóre osoby traktowany jest w sposób wybiórczy i sensacyjny, może nieraz warto zastanowić się jakby się postąpiło będąc samemu na miejscu innych?
Jeszcze raz podkreślamy:NIGDY NIKOMU NIE GROZILIŚMY A TYM BARDZIEJ NIE OGRANICZALIŚMY W WYPOWIEDZIACH.


Pozdrawiając prosimy o racjonalne podejście do tematu.


TEAM OLIMP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium