SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wasal, miałem na myśli krytykę mojej osoby i mojej "twórczości", bo każdy ma do takowej prawo. Nie ustosunkowywałem się do bezpodstawnych zarzutów, co do rzekomych zafałszowań odżywek OLIMPa, bo OLIMP sam się do nich ustosunkuje. OLIMP jest zajęty przygotowaniami do Fibo i ma pilniejszą robotę, niż wdawanie się w przepychanki na Forum. Powiem tylko tyle, że możecie mieć absolutną pewność, iż w preparatach OLIMPa jest dokładnie to, co widnieje na etykiecie. Firma stawia na jakość i satysfakcję konsumenta...
Nasz wspólny, nowy kolega z Forum bezpodstawnie dezawuuje jakość odżywek białkowych marki OLIMP. Jak na razie pokazał nam jedynie kilka szkolnych informacji z zakresu technologii żywności, dostępnych w każdym podręczniku dla techników gastronomicznych. Jakkolwiek są to informacje cenne, to na razie Wasz entuzjazm dla jego erudycji jest trochę niezrozumiały. Może poczekajmy z ostateczną oceną jego osoby, do chwili, aż zaprezentuje nam więcej umiejętności, przy bardziej skomplikowanych pytaniach. Oczywiście, ma tą przewagę nademną, że ukrywa się pod pseudonimem. Ja bym nieśmiało zaproponował, że jeżeli prognie konkurować na wiedzę, niechaj "odsłoni przyłbicę"...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
pyda2 wiec twoim zdaniem jakie bialko jest najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
WITAMY SERDECZNIE ,

Nie główkujemy bo i nie ma nad czym a po prostu coraz mniej motywujące dla nas jest odpowiadanie na ciągłe zarzuty i pomówienia.Ale żeby nie wyjść na pieniaczy postaramy się przeanalizować tekst p.PYDY 2 i dokonać na niej odpowiedzi .


Cytat p.Pydy2:
„, uwazajcie na słodziki szczególnie mannitol i sorbitol pochodne alkoholi wodoro... to szajs a ma je olimp, w odzywkach powinien byc aspartam lub sucralose lub maltodekstryny razem z maka guar gummi ale nie za wiele max do 10 gram razem z weglami i nie powinno byc zadnej fruktozy, i nie kupujcie koncentratu nawet jesli ma 80% białka bo laktoza to szatan a tak szczerze to wszystkie odzywki wysokoproteinowe są zawyzone o 10% dosłownie wszystkie nawet starego lisa weidera”

Odp: W ,której odżywce Panie Pyda stosujemy mannitol i sorbitol ?kłamie Pan i już od początku” obrał sobie pan kurs” na naszą firmę.
Które odżywki mają zawyżone wskazniki białek,prosimy o konkrety jeśli pan takowych nie przedstawi jest to kolejne oszczerstwo i to nie tylko w kierunku naszej firmy.
Aha prosimy nie mówić,ze ktoś tam bada...ł- INTERESUJA NAS KONKRETY-SKANY WYNIKÓW Z NIEZALEŻNEGO AKREDYTOWANEGO LABORATORIUM.

Cyt.p.PYDA 2
„, mogę doradzić że przy wyborze białka należy się kierować zawartością cysteiny a później bcaa no i oczywiście procesem uzyskanych białek, niestety w Polsce nie ma takiej technologii i podejrzewam ze w Niemczech tez nie ma ,kto zapłaci za 750gr puszkę serwatki 40 euro, osobiście zawsze byłem zapatrzony w niemieckie proteiny i ich jakość ale nawet oni sprowadzają serwatkę ze stanów a przy okazji to żadna firma nie zdradzi skąd bierze proszek powód prosty konkurencja, parę firm niemieckich np. Sporting, All Stars, Multipower, BMS, Metabolic Nutrition są dwa razy w roku poddawane kontroli i badaniom i nie mogą pozwolić sobie na pasze, a u nas? taki Olimp wypuścił sobie whey pro isolate, whey pro matrix, pure whey isolate, a jak w każdej puszce jest to samo? to niestety firmy puszczają hmb i kreatynę do badania a zwykłych protein nikt u nas nie bada!!! wielki cwaniaczek strzelinski mówi że olimp to na równi z ultimate i multipower, rozumiem że reklama reklamą, ale on powinien stać za ladą apteki, w sumie, idealne białko powinno być rozpuszczalne, dać się rozproszyć i faktycznie powinno być wolne od laktozy, a w kontakcie z zimną wodą nie powinno tworzyć grudek”

ODP:
Skoro Panie Pyda nikt w Niemczech nie zdradza zródeł swoich dostaw (i jest to jak najbardziej zrozumiałe)to skąd Pan wiesz jakie to są surowce i z jakiego kraju pochodzą?
Jeśli wiedza o ich jakości pochodzi z badań wówczas również prosimy o skany takich dokumentów.
I w końcu, owszem wypuściliśmy serię whey-ów i gwarantujemy ,że surowce pochodzące do ich wytworzenia to absolutnie A klasa .Z tych samych żródeł korzystają najlepsze marki farmaceutyczne i nieliczne odżywkowe.
Co do cen w Niemczech Panie specjalisto,to jestesmy również na tamtejszym rynku i prawda jest taka ,że ceny w głównej mierze windowane są na taki pułap poprzez wysokie marże pośredników i całego łańcucha w handlu jak również wysokie koszty wytworzenia.
Z miłą chęcią poddamy się nawet poczwórnym badaniom w Niemczech,będzie ich wtedy w sumie 7 bo 3 wykonujemy we własnych laboratoriach.

Cyt PYDA2
„co do firmy Olimp to w którym miejscu ją zwyzywałem i obrzuciłem oszczerstwami? jaki jest pana problem? Poddałem w wątpliwość serwatki firmy Olimp, mam prawo do swojego zdania na ten temat, i przy okazji zwróciłem uwage że firmy nie badają badaniom proszków białkowych tylko najczęściej kreatynę i hmb, jaki problem proszę wysłac serwatki do Niemiec i poddać je badaniom na zawartość % białka i profil aminokwasów i udowodnic swoją wiarygodność!!!”

Panie Pyda 2 nikt nie odbiera Panu prawa do własnych osadów i spostrzeżeń ale przynajmniej my nie pozwolimy na rzucanie oszczerstw i pomówień w naszym kierunku.
Błąd w Pańskim postepowaniu polega na tym,że Pan wyraża swoje bezpodstawne opinie zarzucajac innym kombinacje , w ten sposób sugerując forumowiczom ,że ma Pan rację a firma szkalowana działa niezgodnie z prawem.
Niech dowodem tego będzie euforia i reakcja niektórych forumowiczów ,którzy z niecierpliwościa oczekiwali naszej odpowiedzi i ewentualnych potwierdzeń lub zaprzeczeń Pańskich spiskowych teorii.

Na koniec informujemy,że dopuscił się Pan pomówień i cała sprawa analizowana jest w tej chwili przez naszego prawnika.
Forumowiczów prosimy bardzo o wyrozumiałość i nie traktowanie tego jako objaw pieniactwa z naszej strony ,ale nikt lepiej nie zadba o nasze dobre imię niż my sami.

Pozdrawiamy serdecznie .
SPORTATUT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olimp zbaczjąc lekko z tematu supli
od straszenia sa duchy a na forum mozna pisac co sie chce

moge sobie napisac ze robicie szajs a towar przechowujecie w chlewie i mam w dupie twoich prawników ( moj adres znasz bo kiedys zamawiałem_ wiec sniało oczekuje pozwu!!!!

kurna jakie to smieszne
skoncz z tym tonem bo beda jazdy!

ja jako tester supli moge sobie pisac co mi się tylko podoba a twoja rola jest ewentualnie dementowac a nawet jesli jest to bzdura to tłumaczyc nie odwrotnie


chyba ze twierdzisz iz kazdy z forumowiczów to zasmarkany malolat i wystraszy zię tej smiesznej do łez pogrózki




Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2004-03-26 18:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
dobrze napisane Bul
z tymi prawnikami to juz kazdy wyskakuje, moda na straszenie
zastanawiajace jest po co???
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 762
na swiecie jesli chodzi o serwatkę to nitro-tech Muscle Techa, z protein typu time-released to Propeptide D. Yatesa to bajka, u nas na rynku moim zdaniem z górnej pułki to prostar Ultimate Nutrition i Multipower super formula 100, ze średniej pułki musimy ZAUFAC NIESTETY firmom i ich etykietkom to izolat extensora i olimpa whey pro isolate, jeśli kogoś nie stac to po treningu proponuje 12 białek ugotowanych jaj, firma olimp płaci chyba panu za reklame jak Strzelinskiemu, odczuł pan ucisk na pięcie ambicji? a przy okazji proponuje załozyc klubik skomplikowanych pytan dla znudzonych i startowac w konkury z twórcami Olimpa bo dla mnie odszedł pan juz do Lamusa, pragne nadmienic ostatni raz że nie uzyłem wyrażenia w moich wypowiedziach "zafałszowanych odżywek" i podobnych które wciska mi pan w stosunku do firmy Olimp tylko poddałem w wątpliwość czy na pewno w każdym izolacie serwatki jest to co na etykiecie, co do satysfakcji konsumenta i jakości pewna pani z firmy F+B która jest na rynku od 10 lat i zaopatruje sklepy, siłownie i hurtownie na terenie całego kraju jest innego zdania, chyba nic tak nie swiadczy o powodzeniu firmy i zadowoleniu klientów z produktu jak sprzedaż, co do wypowiedzi firmy Olimp to nie bede taki miły jak Bulmastif i proponuje wykonać wszystkie 7 badan we własnym laboratorium może będą jeszcze bradzej wiarygodne, ha ha ha, skany, hahaha a sorbitol jest w amino 2000 skład ponizej ze strony internetowej olimpa:

Koncentrat zhydrolizowanych białek serwatkowych, sorbitol, koncentrat zhydrolizowanej albuminy jaja, lecytyna, substancja przeciwzbrylająca – stearynian magnezu (E 572), wolne, krystaliczne aminokwasy: L-ornityna HCI, L-arginina, winian L-karnityny, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, witamina B6.

i w 2300 amino skład ponizej

Koncentrat zhydrolizowanych białek serwatkowych, sorbitol, koncentrat zhydrolizowanej albuminy jaja, lecytyna, wolne, krystaliczne aminokwasy: (L-arginina, L-leucyna, L-metionina, L-lizyna, L-walina, L-izoleucyna, L-fenyloalanina, L-ornityna HCI, winian L-karnityny), substancja przeciwzbrylająca – stearynian magnezu (E 572), witamina B6.

i w bcaa

wolne aminokwasy (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), witamina B6, celuloza mikrokrystaliczna i sorbitol (substancje wypełniające), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

ja kłamie chyba pracujesz w olimpie od wczoraj ha ha ha, szkoda słów

"od insuliny zalezy ile zbudujesz mieśni i ile stracisz tłuszczu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16602
Co racja to racja-Bulmastif dobrze prawi.Mimo ze chwale sobie odzywki Olimpa, jestem przeciwny takiemu postepowaniu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
hehe z tymn sorbitol'el to niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
Son wiem ze to nie obiektywna wypowiedz ,ale wkleilem tylko tak bo tak myslalem ze nie lukasz IS z powodu braku czasu
Bul dobrze powiedziales...i dla takich postow warto czytac jeszcze forum

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium