SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nawet sfd mało przeglądam z braku czasu a co dopiero inne miejsca w sieci.
Niestety, praca, praca, praca...

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Nie chce sie juz wtracac w ta sprzeczke miedzy p. Pyda2 a p. z Olimp 'u, ale chcialem tylko stwierdzic , ze p. Pyda2 propaguje na lamach foroom branie niedozwolonych sterydow!

Dowod:

Sprzedaje przetłumaczoną

DANIEL DUCHAINE - "STERYDOWY GURU "
KSIĄŻKA - UNDERGROUND BODYOPUS

- Dlaczego współczesne diety nie działają!
- Jak wyeliminować katabolizm mięśni podczas gubienia tłuszczu!
- Prawdziwe fakty o anty katabolicznych suplementach.
- Jak zgubić uparty tłuszcz dookoła swojej talii.
- Ostrzeżenia Duchaine'a o zachowaniu lekarzy!
- "Top 50" - lista i opis najlepszych dietetycznych leków!
- Najlepsze termogeniczne środki i jak ich używać!
- Jak trenować aby uzyskać pocięty wygląd.
- Cała prawda o diuretykach!
- I wiele, wiele więcej!

Jeśli pragniesz stać się odtłuszczony, rozdarty i pocięty nie do poznania - kto inny poza zboczonym sterydowym guru mógłby pokazać ci sposób?
48 rozdziałów, które odsłania zakulisowe sensacje na temat termogenicznego wsparcia, hormonów tarczycy, diurezy przed konkursem, anty katabolików, białek, fazy ładowania węglowodanów - stanowi kompletną listę.

Nie chodzi mi o sama sprzedaz ksiazki(bo to jest dozwolone), ale o stwierdzenie ponizej opisu walorow ksiegi.

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super juz zamawiam
warto to miec i poczytac

tak samo jak mozna interesowac sie astronautyka a nie latac w kosmos

dzeki paul za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Spoko!!
Nie mam nic przeciwko,aby sprzedawal ksiaze przez neta, nawet jest to wskazane!
Ale nie o koksach!
No bo pomysl... zamowi ja sobie jakis 13-14 latek, poczyta, i co... zacznie koksowac!!!
A potem wiadomo..

P.S. Nie mowie tu o Tobie Bul, bo ty juz troche w tym siedzisz i myslisz rozsadnie , wiec sie nie obawiam!

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 762
do Paul stary ja propaguje sterydy?, dział doping jest dla ślepych? w tym dzale mogą urzędować 13-14 latki i ty nawet o tym możesz nie wiedzieć!!!
a tak przy okazji jestem w połowie tłumaczenia Undergraund Steroid Handbook II Dana Duchaine legendarnego "sterydowego guru" - rasowej ksiązeczki o sterydach dla fanatyków tego sportu, Bodyopus nie jest o sterydach tylko o diecie tłuszczowej

"od insuliny zalezy ile zbudujesz mieśni i ile stracisz tłuszczu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Sorki , ale jak nie jest o sterydach jak jest!!
Ale spoko, tutaj sie z Toba zgodze o dziale doping!

A przeciez sam napisales..."Jeśli pragniesz stać się odtłuszczony, rozdarty i pocięty nie do poznania - kto inny poza zboczonym sterydowym guru mógłby pokazać ci sposób?
48 rozdziałów, które odsłania zakulisowe sensacje na temat termogenicznego wsparcia, hormonów tarczycy, diurezy przed konkursem, anty katabolików, białek, fazy ładowania węglowodanów - stanowi kompletną listę.

Nie chodzi mi oto ,zeby zrobic Ci nazlosc czy bardziej dopiec, w zwiazku z ta srpawa z bialka serwatki, bo to juz nie moja sprawa!
Ja z Olimp 'u jestem zadowolony... moze i dlatego ze nie porobowalem supli zagranicznych firm,ale nie narzekam!

A wracajac do tej sprawy o srodkach chemicznych, to jestem bardzo uczulony na tym punkcie, bo widzialem pare przypadkow mlodych chlopcow po sterydach i tylko dlatego zareagowalem w tej sprawie!

Pozdrawiam

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panie Pyda (pan zaproponował formułę per pan), na prawdę, bardzo nie lubię wplątywać się w podbne dyskusje, bo one nie są przecież zgodne z ideą tego Forum. Tracimy czas, i Pan, i ja, i OLIMP, a przecież czeka na każdego z Nas masa pytań od chłopaków, którzy po prostu pragną wiedzieć jak ćwiczyć i czym suplementopwać. Muszę tylko dopowiedzieć, że F+B zachowuje się w tym momęcie niewdzięcznie - nie należy kąsać ręki, która przez wiele lat karmiła, nawet, jeżeli karmić przestała...
W tabletkach aminokwasowych, sorbitol pełni rolę nie słodzika, ale lepiszcza - masy tabletkowej. Alkoholi węglowodanowych nie ma w formach sypkich. Nie wiem, jakimi danymi sprzedaży Pan operuje?... OLIMP ma zdecydowanie przeważający udział w legalnym rynku suplementów sportowych i czołowy w rynku napojów funkcjonalnych i tzw. parafarmaceutyków. Nie operuję tutaj konkretnymi liczbami, bo tego typu informacje objęte są tajemnicą handlową. Te kilka, ostatnich zdań miało wymiar rzeczowej dyskusji, i w ten sposób warto dyskutować. Najlepiej, po prostu zadać mnie lub OLIMPowi pytanie, czy nawet skierowć wprost zarzut, a wtedy my, na pewno, bez niepotrzebnych emocji w atmosferze skandalu, na wszystkie udzielimy rzeczowych odpowiedzi. Prosimy jednak o pytania w dziale OLIMP, bo nie mamy możliwości przeglądania całego Forum.

Bull, kurde, o co się wpieniasz?... Przecież wiesz, że jesteś naszym ulubionym adwersarzem, i nikt nie ma nic przeciwko wymianie z Tobą poglądów. Jednak jesteśmy zdania, że nawet w internecie trzeba ważyć wypowiedzi. Internet jest osiągnięciem cywilizacji, więc nie róbmy z niego dżunglii!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyda2 powiedz mi jakimi kryteriami kierujesz się w ustalaniu tych "półek" które wcześniej przytoczyłeś/mam nadzieję, że twoja wiara w to co producent napisał nie jest wybiórcza/, jeżeli mógłbyś mi to przybliżyć byłbym ci wdzięczny, bo jakoś nie mogę tego do końca zrozumieć w kontekście tego co wcześniej pisałeś, może coś przeoczyłem ważnego, może ty zapomniałeś o czymś ważnym, pytam dlatego bo lubię dyskutować rzeczowo i konkretnie ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
"a tak przy okazji jestem w połowie tłumaczenia Undergraund Steroid Handbook II "

czy tlumaczenie te dasz gdzies na necie??:>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium