SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skad lacma bierze bialko do extensora

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
No tak, ale przynajmniej sa mniej otluszczeni (nie mowie tutaj o M.Pudzianowskim)!

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 762
do meteora czekamy na twoje oświec nas!!! może na temat np. kreatyny bez kosmosu

"od insuliny zalezy ile zbudujesz mieśni i ile stracisz tłuszczu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może odpowiem tylko na słowa S. Ambroziaka
Należysz akurat do osób z grona które szanuje na forum ( z kilku powodów, choć i jest kilka drobnych minusów)

jednak zdecydowanie denerwuje mnie pajac ukryty pod nickiem firmy

Praktyka straszenia ostrzegania z jego strony to już normalka często nawet na prv
Jestem w posiadaniu kopii mejli jakie wysyłał np. grubasą z supli i kilku innym dociekającym
Wiec jeśli olimpie, pajacu drogi chcesz sobie tu zafundować jazdy w tym dziale i każdym innym to rób tak dalej-próbuj ograniczać nasze wypowiedzi i groźbami walczyć z ktytyką/zapytaniami

Teraz ja cię postraszę
w każdej chwili 50-70 osób będących w temacie supli może zacząć bawić się w złośliwe uwagi i krytykę dla samej krytyki
A ze osoby te to jednostki bardzo opiniotwórcze na forum i dalej to sporo czasu zajmie ci odrobienie tego na co pracował Bigger, Ambroziak i Szukała
Wiec hola, hola

ps. na prv nie odpowiadam, gram w otwarte karty, prosze nie pisac na prv pogrozek
jak to mialo miejsce do osób wystepujacych np w tym topicu


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2004-03-27 16:54:44
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyda pierwsze to nie rób z siebie pokrzywdzonego pisząc, że odpierasz ataki, zresztą sam rozpocząłeś atakować w bardzo głupi sposób firmę produkującą odżywki i nie ważne jaka to firma, ty powinieneś wiedzieć, że ogólne przytoczenie kilku reakcji chemicznych nie upoważnia jeszcze do wyciągania jakichkolwiek wniosków skierowanych do kogokolwiek, a tym bardziej w taki sposób świadczący o braku chyba wogóle kultury osobistej, ale to zostawmy na boku... Pyda rozśmieszają mnie twoje interpretacje i porównania białek a to dlatego bo ty powinieneś wiedzieć, że żadne białko nie jest wystarczająco dobre jeżeli chcę się go używać jako jedyne, nie jest nawet dobre jeżeli chce się na nim bazować, i ty musisz to zrozumieć, że nie uzyskasz wielkich efektów ze stosowania izolatów, czy hydrolizatów serwatkowych jeżeli nie zadbasz w pierwsym rzędzie o inne rodzaje białka w diecie a w drugiej kolejności białko z odżywek/i nie może to być jeden rodzaj białka/ a ty nie wiem z jakich powodów piszesz, że to a to białko jest lepsze od tego a tego białka, więc ja pytam; do czego jest lepsze, dlaczego jest lepsze i kiedy jest lepsze/no właściwie prawie sam sobie odpowiedziałem- ale chyba tak było trzeba bo czekać na twoje sensowne wyjaśnienia to tak jak czekać na cud/, piszesz, że za jakiś czas ktoś ci udostępni jakieś wyniki badań- człowieku czy ty jesteś całkiem normalny- wściekle atakujesz a potem piszesz, że wyniki badań na poparcie swoich twierdzeń przedstawisz w póżniejszym terminie....??? TO TAK JAKBY WYKONANO NA KIMŚ KARĘ ŚMIERCI A PÓŻNIEJ SZUKANO DOWODÓW NA TO ŻE TEN CZŁOWIEK BYŁ WINNY...!!! myślę, że to komentuje się samo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
.....zostało napisane.....i niech się stanie.
Bajzlu w dziale robić nie damy.
Pozdro.
ps. Pyda kontynuuj p[olemikę na zdrowym tonie-poważnie lepiej na tym wyjdziesz-Twój przekaz ma szanse dotzreć do większej liczby czytelników.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
pyda2 te badania co mowisz to ciekawa sprawa...ale napewno bardzo kosztowna...?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 762
do meteora twoja wypowiedz jest smieszna i świadczy o tym że nie masz pojęcia o białkach stary, ale na stronie http://www.hypertrophy-specific.com/hst_index.html  poczytaj na temat białek w ich badaniu jakie przed i jakie po treningu i ile wciągneły mięśnie przed treningiem a ile po, dla takiego jak ty powinno to wystarczyć, jak na razie to olimp nie zamieścił swoich badań na temat serwatek

"od insuliny zalezy ile zbudujesz mieśni i ile stracisz tłuszczu"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy napewno Białko ? (wygrzebałem to z innego działu)

Następny temat

SP80 czy BCAA

WHEY premium