SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko do cieplego zarla?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,mam pytanie,jako ze na sniadanie jem platki owsiane z mlekiem podgrzane w mikrofali,czy niema problemu jesli dorzucam do tego porcje prolongatum po wyjecie z mikrofali tej cieplej zupki?takie cieple sniadanko najbardziewj mi smakuje,ale nieiwem czy mozna dorzucac odzywki bialkowe do cieplych dan?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2531
spokojnie mozesz , ja dodaje :)
ale jak troche wystygna bo sie grudy robia...

"Your best? Losers are always whining about their best. Winners go home and f*** the prom queen." -Sean Connery

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
lobo1 ja robie identyczne sniadanie dosc czesto
wiadomo ze nie dowrzątku
i ja to jeszcze wszystko miksuje w blenderze
duzo przyjemniejsza konsystencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
jak to w blenderze?mieszasz platki ,mleko,i odzywke najpierw a potem dajesz do piekarnika lub mikrofali wszystko razem podgrzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 837
ja wlewam lekko podgrzane mleko do miksera wsypuje płatki , rodzynki , orzeszki i jedną filiżanke kawy i oczywiście troszke białka . Super mixpapka.

be Animal "shut up and train"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
a tak btw bialko sie nie zniszczy pod wplywem wysokej temp?

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
temp. nie może być zbyt wysoka bo przyswajalność takiego białka zdecydowanie maleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
czyli jaka moze byc temperatura?bo naturalne bialka jak jaj,czy miesa smazymy,gotujemy i nic a z odzywkami inaczej widze?jak podgrzeje platki z mlekiemw mikrofali a potem troche sie to ostudzi i dopiero dorzuce do cieplego ino troche ta odzywke to spoko bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak się robi dużo grudek to już temperatura zaczyna być za wysoka, dodawaj do takiego pożywienia które już troche ostudzisz, jak na mój gust nie wiecej niż 50stopni przez te chwilę ile upłynie od wsypania do zjedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Powyżej 45 wartosc izolatu serwatki jest zerowa, denaturuje struktura 4 rzedowa peptydow aktywnych biologicznie. Z tym, ze te peptydy praktycznie nic nam nie daja, jak spozywamy izolat w ilosciac powiedzmy 60g/24h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
iloztau jako izolatu ... jako białko wciąż ma odpowiednia strukturę praktycznie aby zadziałać (jako białko po prostu - nie jako peptydy serwatkowe ...czyt: anabolicznie w "sewartkowy sposób")

if you know what i mean
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Profi Whey Mass

Następny temat

Jak to polączyć?

WHEY premium