SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko do cieplego zarla?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
eee to lipa,bede jadl w takim razie platki z mlekiem letnie i do tego prolongatum,a moge tak robic,ze zamiast wstawac rano i wlewac mleko do platkow a potem je do mikrofali do cieplego zeby platki zmiekly,to zamiast tego dzien wczesniej przed pojsciem spac zaleje juz platki mlekiem chlodnym i wsadze do lodowki to one przez noc napulchna tak ze rano tylko podgrzeje do letniego i dodam prolongatum?tak bedzie lepiej czy tez cos nietak,ze platki cala noc sobie z mlekiem pulchna w lodowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Lobo jak ci wygodniej wazne zebys tylko do zbyt goracego mleka nie dodawal ,nie przejmuj sie to nie kreatyna ,mozesz zalaz platki dac do lowki i pozniej posypac bialkie i tak i tak jest lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
O to właśnie mi chodziło, tylko, że może to źle napisałem. Po podgrzaniu, wciąż jest to białko, tylko bez "serwatkowych dodatków anabolicznych" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w kalorycznosc bialek przed i po ~4 kcal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Drifter jak zwykle konkretnie i rzeczowo.
Ja bym tego nie robił.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP Profi Whey Mass

Następny temat

Jak to polączyć?

WHEY premium