SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia a dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22769

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
a ja tam wole na imprezie cos poogarniac xD
bo dlugie zwiazki w wieku 17 lat to narazie bez sens ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
nie mam aktualnych danych wypisanych-zresztą wypisane mam z dupy jak duża częśc forumowiczów:P
duony koks ze mnie nie jest ale też na tym mi nie zależy ale panny lecace na fajny wygląd nie lecą jak już ktoś wcześniej zauważył tylko na budowe to raz, po drugie prędzej patrzą na wyrzeźbionego kolesia z 40 niż zalanego z 45 w łapie

Zmieniony przez - Benny Hill w dniu 2008-11-14 16:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
stare ? to ile teraz na przysiad wezmiesz kg ?? 250 przysiadów ale długo sie robi?


a tak w temacie to są gusty i gusciki inne wolą łysych z kablek od 40 w górę a inne zelów z kablem od 30 w dół :)
zresztą i tak większość lasek leci na zeluwsiów

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
tak samo ja robie 200 przysiadów jak malutka_k ma 11 lat

ani włosów na żel nie mam ani poniżej 30 w łapie nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
A ja mam żonę, ale gdy ją poznawałem to jeszcze nie ćwiczyłem choć też nigdy nie wyglądałem na ułomka. Teraz wyglądam chyba lepiej niż kiedyś i jej to się podoba, choć tak naprawdę chyba ma to gdzieś.
Co się tyczy tężyzny i kobiet, to co tu dużo gadać - kobietom podobają się fajnie zbudowani goście. Tzn. nie chodzi mi tu o przerośniętych karków. To są atawizmy które nie podlegają dyskusji ! Facet szeroki to facet przy którym można czuć się bezpieczniej i koniec ! Oczywiście nie wspomnę że trzeba mieć coś w głowie bo to jest podstawa ! Piękny, wypicowany i nic poza tym gość jest być może fajny na jedną noc, ale nie na całe życie. Choć na pewno są durne baby którym wystarcza tylko wygląd, no ale ich nie biorę pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
120 w klacie i 35 w lapie LoL

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
L3mon:
jeśli idziesz za ciosem i próbujesz si do mnie dosrać bo reszta użytkowników to zrobiłą to przeczytaj dokładnie
mam napisane że w łapie mam 35 a 120 to wynik w wyciskaniu a nie obwód
jak kiedyś mi przyjdzie do głowy żeby sie zmierzyć to napisze nowe wyniki, ostatni raz mierzyłem swoje wymiary w 1LO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
podpis jednej osoby z forum pasuje idealnie do zalozyciela tematu, osob w tym topicu wypowiadajacych sie "na temat" jak i wiekszosci osob ktore zakladaja inne tematy w tym dziale
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów "
Slowa Stanislawa Lema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwicze wiec nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12795
A mnie żadna nie chce! ****a ostatnio jedna mnie zrobiła w wała konkretnie, skok w bok z jakimś ćpunem, kiedys go drapne jak podrosne pozdro SFD

"Gdybym miał szerokie bary, stukłbym mendzie okulary"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja tyrka :)

Następny temat

Imprezy, voda cola gin

WHEY premium