SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia a dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22764

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Lolek193:
najwyraźniej tego ćpuna byłą warta, nie ma co sie przejmować że poszła w ****, ciesz sie że wyszło jaka jest teraz a nie za pare lat, teraz możesz znaleść lepszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
A moja panna zaniepokoiła się gdy powiedziałem że zacząłem interesować się sportami siłowymi.. Ehh te baby, w głowach im atleci a gdy chcesz takim zostać to marudzą

Practice makes perfect.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12795
Benny hill dzięki za dobre słowa Sogiem ci się odwdzięcze. jak jej starsza się dowie co to za typ, to cieńko ją widze.Hehe życie. Pozdro, a tak na marginesie nie uważam aby posiadanie laski zależało od tężyzny fizycznej(w wiekszości przypadków).

"Gdybym miał szerokie bary, stukłbym mendzie okulary"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
zwierzu alez mi dales komplemnta "niekoniecznie z 45" hehh a ja tyle mam i myslalem ze jestem maly ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Na lekcji kumpel do 2go: -"Ty tomek, ile masz w kablu?" -"w lewej 33 w prawej 34" -"co ty gadasz, tez mam cent roznicy!" -"tez nie masz laski?!"
;))




najlepsza dziewica to twoja prawica xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest forum złamanych serc ha ha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
gorzkie-zale.pl

BIG JAJA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja tyrka :)

Następny temat

Imprezy, voda cola gin

WHEY premium