SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia a dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22765

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
heheheh nie ma mowy nie zobaczysz swoich fot
A na serio gdzieś na insomanii wyczesałem jak człowiek nie ma co robić to przeszukuje internet i wiele moze znaleźć



Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-06-22 14:41:15

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
napsiałąm na gg do ciebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
ja ćwiczę i mam dziewczynę, ale nie dzięki temu:) Już ćwiczyłem jak ją poznałem i szczerze ją nie obchodzi czy ćwiczę czy nie, dla niej facet nie musi wcale ćwiczyć, nie musi mieć "kaloryferka" na brzuchu, dużych łap itp:) Przede wszystkim ma być sobą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
j/w
a panienki ktore leca na ciuszki czy tez 50 w łapie to wiadomo...

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
mozna przez siłownie stracić dziewczyne gdy wiecej czasu poswieca sie siłowni niz dziewczynie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Dlaczego nie ma rubryczki "Mam dziewczynę i cwiczę" bez "dzięki temu"?

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
A no faktycznie.Gość robiąc ta ankietę wyszedł z takiego założenia że każdy kto ćwiczy i ma dziewczynę zawdzięcza to właśnie ładnej sylwetce wypracowanej na siłce.Jakiś ma gość światopogląd spaczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Wynik ankiety moim zdaniem wynika często z charakteru.
Kulturystyka jest sportem, który kształtuje nie tylko sylwetkę. On zmienia nasz światopogląd, nasz sposób zachowania.
Często jednak sięgamy po sztangę mając wiele kompleksów (czy to z powodu braku dziewczyny, wyśmiewania itp).
Skąd to wiem ? Wystarczy poczytać temat "Po siłowni" - "Od zera do bohatera" czy jakoś tak...
Czy to czasem nie jest tak panowie, że chociaż ciało mamy już wysportowane, to nieśmiałość pozostaje ?

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
co tu dużo mówic ma sie dobrą gatke i charakter to każda panna twoja nawet malutka która jest ciężka do rozgryzienia

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-23 01:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
jak masz 180 cm ze 45 w bicku to na pewnoo jakas panne wychaczysz, no chyba że jestes taki dzikus ja cały dzien w domu zero przyjaciół zero imprez, troche przystojny ale trochce zalany, 172 cm wzrostu ale 40 w lapce. siłownia na pewno pomaga, ale jak nie jestes przebojowy to raczej dupa.
nic tylko koniobijke uprawiać- a ide se smignac koniczka czesc

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja tyrka :)

Następny temat

Imprezy, voda cola gin

WHEY premium