SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jamessmith
Witam wszystkich przy okazji pierwszego postu na forum!

Potrzebuje siłownię, która da mi uzupełnienie do sportów które uprawiam. Chodzi głównie o ćwiczenia eksplozywne i dynamiczne, wystarczą mi hantle z pełnym zakresem obciążeń, piłki lekarskie i możliwość ich użycia oraz - co najważniejsze worki bokserskie/mt.

Czy istnieje taka siłownia? Głównym priorytetem są właśnie worki, mieszkam w okolicach pks'u więc nie chciałbym koniecznie jechać na koniec Poznania, ale to już drugorzędna sprawa.

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - jamessmith w dniu 2012-05-15 13:48:47

Zmieniony przez - jamessmith w dniu 2012-05-15 13:56:43


w sukcesie na jackowskiego masz worek, w kalo-kagatii na grunwaldzkiej też, w tym budynku co jest sukces piętro niżej jakby co treningi mają też bokserzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 376
Poszukuję siłowni w pobliżu os Kopernika, dojazd ew. komunikacją miejską, ale to 20min max + ewentualnie rower jeśli jest pewne zabezpieczenie. Mile widziany trener, który w ramach karnetu na pierwszych zajęciach pokazałby jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Plan, dieta jest więc tego od niego nie oczekuje.

Od Lipca będę na 3 miesięcznym stażu w Poznaniu. Cały staż na popołudnie, a więc by z rana się nie nudzić potrzebna siłownia na której rano nie ma tłoku godziny 10-12. W okolicy os. Kopernika z tego co wiem najbliżej jest Olymp tylko tam cennik straszy karnet 150zł (podobno na wakacje rok temu był "wakacyjny za 99zł dla studentów, wie ktoś jak w tym roku?). Korzystał ktoś? Ze zdjęć wygląda nastawiony mocno na fitness...

Z 2 lata temu zdarzyło się kilka razy zawitać do Hulka, jednak to było w godzinach popołudniowych i tłok masakryczny, tylko tam klimą są otwarte okna, czyli skwar na sali totalny. No i trochę daleko, a z tego co pamiętam roweru lepiej tam nie zostawiać.

Coś innego w okolicy? Problem z w tym, że za kilka dni wyjeżdżam za granicę i potem wracam w lipcu prosto na staż do Poznania, a więc nie będę mieć możliwości rozejżeć się by "przetestować"



Zmieniony przez - Crood w dniu 2012-05-28 03:20:58

Zmieniony przez - Crood w dniu 2012-05-28 03:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
Jeśli faktycznie jest karnet wakacyjny w OLYMP to zdecydowanie idz tam a jak nie to Sunlight (ulica Bułgarska)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Witam, znacie jakąś siłownie w okolicach Górczyna? Zamknęli mi siłownie na polibudzie i nie mam teraz gdzie chodzić. Najlepiej żeby nie była zbyt droga tak do 100zł/mc. Słyszałem o siłowni HULK, ale może ktoś się orientuje czy coś jeszcze bliżej jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
witam, jaką siłownie byście mi polecili na Winogradach, orientujecie się czy istnieje jeszcze siłownia Flex na os.Kosmonautów, bądź też jakieś opinie o siłowni Tygrys na Naramowickiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27970
na winogradach jest siłownia kuźnia POLECAM

http://www.silowniakuznia.pl/Silownia-Poznan.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1647
Wie ktoś może gdzie przenieśli FLEX'a z kosmonautów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja niestety nie wiem czy Flexa przenieśli czy w ogóle zlikwidowali(tam był bodaj najtańszy karnet na winogradach),ale jeśli chodzi o winogrady to na OWW jest Stoker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1647
Z tego co wiem mieli go przenieść na Rataje, ale niestety nie mogę znaleźć żadnego info w necie (być może jest pod inną nazwą) . Miałem numer do szefa, lecz skasowałem i teraz nie wiem jak się z nim skontaktować/znaleźć tą siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
Czy w okolicy oś. Piastowskiego jest jakaś godna odwiedzenia siłownia?

Pozdrąwiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

WHEY premium