SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 10257 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42823
Owszem, właściciel się zmienił.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 351
powiedzcie mi, bo mam zamiar dojezdzac do poznania na silke, i nie wiem na ktora najlepiej, chodzi mi o duzo sprzetu, myslalem o fabryce formy, bo tam honoruja karty benefit system,a lbo do radka slodkiewicza - ciekawa ta jego silka?

dajesz jeszcze,...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2950
Na Złotowskiej mozna forme zrobic w szczególnoci jak ktos nastawia sie na redukcje ... sprzet ok kilka rowerkow bierznie orbitreki , jak mieszkałem w Poznaniu to 2 miesiace latałem do atlantisa, ale jezeli chodzi o klimat to chyba Hulk bije wszystkich na głowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć chciałbym dowiedzieć się coś na temat siłowni Samson w Poznaniu na Lecha 37...Poczytałem sobie a forum że jest ogólnie czysto...ale chciałbym równiez sie dowiedzieć jak dojechać i czym najlepiej z Osiedla Rusa Pozdrawiam

P.S jeżeli mona to także odpowiedzcie mi na pytanie ile kosztowałby w tej chwili jednodniowy trening oraz miesięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 313
SIŁOWNIA FIT FOR FYN GYM SŁODKIEWICZ&CIERPISZ, ZAPRASZAM NA NASZĄ DZIAŁAJĄCĄ OD KILKU DNI STRONĘ INTERNETOWĄ-TUTAJ WSZYSTKIE INFORMACJE! www.fitforfun.pl lub www.fitforfun.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
szuakm siłowni w okolicach głogowskiej/ grunwaldzkiej. co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 26203 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294984
platinum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
a cenowo jest tak w miare rozsądnie?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 26203 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294984
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
trochę drogo. 115zł/mies to już sporo kasy. nie ma nic tańszego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO