SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43412
pochodź trochę do tego Hulka to się przekonasz czy ci pasuje... studenci zawsze mają jakąś zniżke. rano w w południe zawsze lużniej niż wieczorem

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8856
witam, szukam jednego miejsca gdzie mozna cwiczyc mma i gdzie jest silownia, ktos cos zna ? Fitpoint? slyszal ktos cos o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hulk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Chodziłem do Fitpointa, polecam fajna siłownia bardzo dobra kadra trenerska min.A.Adamski.Zajęcia z bjj i mma.Chociaz jak chcesz bardziej oprzeć trening na SW to lepszy wybór to Hulk.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Witam, od listopada będę mieszkał w Poznaniu na os. oświecenia, jest gdzieś blisko w miare tania siłownia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
SAMSON - Poznan - os. Lecha 37 Rataje,pure na Malcie troszkę droższy Remplus

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 977
Siemka, chciałbym też zacząć swoją karierę na siłowni. Muszę zacząć żyć trochę aktywniej. W związku z tym czy ktoś może mi coś napisać kilka słów więcej o siłowni FORMA w Poznaniu na Sobieskiego? Widziałem wcześniej już parę opinii ale może ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia, a może jakieś zmiany lub nowości we wspomnianej przeze mnie siłowni? Mieszkam na os. Zwycięstwa i ta siłownia wydaję się mieścić dość blisko mojego miejsca zamieszkania. Czy w tych okolicach są jeszcze jakieś do 80zł na miesiąc? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
mieszkasz na zwycięstwa to idź na wichrowe wzgórze tam jest siłka "stoker" 75zł/mc,siłka znajduje się w niebieskim baraku/blaszaku między parkingiem strzeżonym(niedaleko jest sklep "komfort" przy lechickiej),a zso nr 9.

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2012-10-13 22:38:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 977
A jak wygląda to z siłownią, którą podałeś? Chodzi mi o atmosferę, sprzęt i w ogóle poziom siłowni "Stoker"? Wezmę ją pod uwagę również oprócz FORMY, która wygląda dość ok po stronce internetowej jaką mają. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
dużo maszyn,gryfy i obciążenie olimpijski,stojaki na sztangę,brama 5 ławek do wyciskania,kilka wyciągów,suwnica smith'a,hantle do 48kg,maszyny na nogi(zginanie,prostowanie,wyciskanie),orbitrek,butterfly,"łydkownica",spoko wiara,kulturka jest,o dziwo w godzinach tuż po otwarciu jest trochę wiary,zwłaszcza w poniedziałki,pn-pt od 10 do 22,weekend chyba od 14-22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

WHEY premium