SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100979

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
Ja polecam Maximus'a na ogniku tylko ta cena :/ No i Silke u Dawida na ul. Piękniej za 45zl na miesiac super klimat

Żyje tak aby bedac orginalem nie umrzeć kopią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
Witam, którą siłownię możecie polecić na osiedlu Grunwald,
ewentualnie jakąś w okolicach Akademii Ekonomicznej - tak w cenie do 6zł za wizytę w karnecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
Generalnie każdy student powinien chodzić na uczelnie na siłke - na pewno najtaniej, ludzi raczej nie dużo, żadnych przygłupawych koksów nie ma (na kilku byłem i nigdy nie spotkałem) siłka WSNHiD za free, WSB 40zł/semestr ubezpieczenie + 40zł/semestr za samą siłke - ale ta drugą opłate można ominąć, AE też ma jakoś tanio bo kumpel chodził. A z takich nieuczelnianych to polecam Here, wysiadacie na półwiejskiej (a najlepiej jeszcze 1 przystanek do RÓŻANEJ) i macie 50m do Hery, karnet dla studentów 70zł/miech 120zł/2 miechy, za***isty sprzęt (Olymp), takie dupeczki chodzą że nigdzie takich raczej nie spotkacie, mały metraż ale do cwczenia mimo wszystko dużo miejsca, sauną sie jarają tak tu ludzie ale chyba zdecydowana większość studentów sie masuje a nie zbija kilogramy, więc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
dzięki za odpowiedź, z tego co się orientowałem siłka na uczelni jest chyba tylko w ramach WF (1raz w tyg 1;30h) i to są zajęcia z rana zazwyczaj także odpada,
w ramach wf chciałem wybrać basen,
a na ta uczelniana siłkę można chodzić tak popołudniami i kiedy się chce?
widzę ze studiujesz również FiR, też na AE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Można w określonych godzinach. Jest tanio i dobrze wyposażona. Szkoda tylko, że na takim wygnajewie...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
Na ulicy Czajczej mają jakieś rowerki lub inne maszyny podobnego zastosowania ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jeden cieniasty rowerek .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1286
A polecicie coś w okolicach Wildy / Centrum , gdzie wypada lepiej niż jeden rowerek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Hera? Górna Wilda - tam chyba jest więcej

jest jeszcze Hulk na 28 czerwca, ale już za Hetmańską

jak jesteś bogaty, jest jeszcze AWF

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-28 20:02:36

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
wpadnij do HULKa...duża sala do ćwiczeń,dużo wolnych ciężarów,sprzęt ok,fajna atmosfera i ogólnie fajni ludzie...wiem,bo przebywam tylko na męskiej sali
Pozdrowienia dla wszystkich HULKowców

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

WHEY premium