SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
witam

mam pytanie dotyczące siłowni SUKCES.mam blisko i chciałbym zacząć tam chodzić. co sądzicie? czy warto?

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1066 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14200
Jak masz blisko to idź i sprawdź czy warto.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
chciałem znać opinie ludzi którzy tam byli.Poto jest chyba to forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1066 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14200
No oczywiście, tylko jak ja bym miał kawałek do jakiejś siłowni to bym nie pytał tylko poszedł zobaczyć.

Do tej co mówisz mam 56 km więc Ci nie powiem

Zmieniony przez - mic-ek w dniu 2007-11-07 22:03:53

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 167
ciekawe....do "Sukcesu" masz 56 km, a do "Hulk'a" blisko?
Kolega rabbit2007 chciał raczej wiedzieć pewnie jaki sprzęt, jaka atmosfera, ludzie, ewentualnie instruktorzy tam są, jeśli się nie domyśliłeś.
A na jakiej podstawie Ty wybrałeś Hulk'a? Bo bliżej niż do "Sukcesu"? poza tym trudno ocenić siłownie po jednym wejściu, bo można wszystkiego nie zauważyć, a już na pewno nie atmosfery ogólnej i towarzystwa, które tam regularnie bywa...

akai18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A na takiej podstawie wybrałem ze słyszałem dobre opinie na forum. A od lutego będę w Poznaniu więc już będzie blisko

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 10257 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42823
Ja chodzę na tę na Czajczej, bo mam najbliżej i zastanawia mnie, dlaczego tam jest zawsze taki b***el... Hantle porozwalane po całej siłce, krążki gdzie popadnie. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam na siłowni - zawsze było tak, że każdy po sobie sprzątał... No i te godziny - niby czynne do 22, ale o 21:30 jak ćwiczysz sam, czujesz się jak intruz.
Szkoda, że nic innego w pobliżu nie ma .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3476
Czy ktoś zna Studio Sunlight-3 na Bułgarskiej? Zależy mi na sprzęcie cardio - bieżnia, eliptyk itp.. bo siłowy pewnie jest ok, z tym rzadko jest problem szczególnie jak się jest kobietą i nie potrzebuje się ton żelastwa

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 481
Polecam ta siłownie , Włascicielem jest profesjonalista , były zawodnik i bardzo dobry trener , bede tam w przyszłym tygodniu to dokładnie zobacze jakie ma aeroby ,
pozdrawiam serdecznie Koleżanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3476
Kupilam dzisiaj karnet na AWFie .. daleko mam ale już 5 tyg w rozjazdach i dostawałam nerwicy bez treningów nie wspominając juz o smalcu.. jak się okaże ze na Bułgarskiej jest wszystko czego potrzebuję to

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO