SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w poznaniu

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7359
witam.nie było takiego tematu myśle że się przyda.Postarajmy się opisać wszystkie siłownie w poznaniu.cena,krótki opis,godziny otwarcia.
Pomoże to forumowiczom w wybraniu siłowni.

nie piszcie o siłowinach na ktorych nie byliście:) przydała by się subiektywna ocena.

Siłownia"Olymp" ul.Smoluchowskiego 15 Poznań

godziny otwarcia:
Pn.-Pt. 6.00 - 22.00
Sobota 8.00 - 18.00
Niedziela 9.00 - 18.00

Karnet miesięczny:180zł
Karnet roczny:1200zł
Jednorazowe wejście:50zł

według mnie najlepsza siłownia w poznaniu.Do dyspozycji ćwiczących siłownia sauna fińska i parowa,prysznice,sklep z ciuchami dla kulturystów i odżywkami,mata z workami treningowymi,sqash.bardzo dużo maszyn i profesjonalna kadra trenerska.klimatyzacja...:)


Siłownia"Rolletic" ul. Bułgarska 63 /65 Poznań

godziny otwarcia :10-22 niedziela do 20(chyba)

karnet miesięczny:70zł
jednorazowy wstęp:10zł

miła atmosfera ,w miare łatwy dojazd.Siłownia,prysznice,szatnia.

Siłownia "dawid" ul.piękna 14

godziny otwarcia pon-pt 8:30-21
sobota:8:30-16

dużo maszyn fajna siłownia.minusem jest to że czasem jest tyle wiary ze sie nie da ćwiczyć...

karnet miesięczny:tylko 45zł(najtańsza siłownia w poznaniu)

alliancebjj.pl luta-livre.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
o reszcie silowni tez napiszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
mógłbym z 3-4 wrzucić,
ale dokładnych adresów nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Krotki opis admina z forum klubowego;)

Siłownia FLEX mieszcząca się przedszkolu na os. Kosmonautów 107 zaprasza wszystkich Kibiców Lecha i nie tylko, zarówno początkujących, jak równiez zaawansowanych:)

Czynne codziennie w godzinach 10:00 - 22:00, oraz 10:00 - 18:00 w soboty. Możliwość korzystania z sauny.

Dogodny dojazd autobusami lini: 51, 67, 69, 71, 82, 85.


Dla kibiców Lecha abonament miesięczny w promocyjnej cenie 40 zł (normalnie kosztuje 50 zł). Zniżka na podstawie aktualnego karnetu.

Od siebie dodam, że nie chodzi tam żadne penerstwo ani gangsterka, tak więc można spokojnie ćwiczyć:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7359
nie wrzuce innych bo bylem tylko na tych trzech;]

alliancebjj.pl luta-livre.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Siłownia na Czajczej pomiędzy Dolną a Górną Wildą obok Doliny, w dół od Rynku Wildeckiego, nie pamiętam dokładnego adresu. Chodzę tam od roku, bo mam przez ulicę, w sumie nie obchodzi mnie nic poza dostępnym sprzętem.

Karnet: 60 zł, nieograniczony czas na siłowni.
Jednorazowe wejście: 7 zł.

Jest sprzęt firmy OLYMP, można się zaopatrzyć w odżywki, solarium, szatnia, prysznice. Salka nieduża, ale jest wszystko co potrzeba, nie narzekam. Ludzie chodzą różni, ale nie ma skończonych d****i, z którymi na przykład nie idzie się dogadać w kwestii wspólnego używania np. ławeczki.

Dodatkowym plusem jest to, że nie jest aż tak oblegana, choć istnieje już chyba ze 4 lata. Dla mnie bomba, mała kasa na siłkę - większa kasa na co innego. Zgadnijcie na co
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
czajcza jest bardzo fajna silownia ale pewnie nadal brakuje maszyny na dwuglowy uda....:)a moze juz jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Już jest, w zasadzie nie brakuje mi tam niczego. Może poza 15 kg hantlami, jest przeskok pomiędzy 12,5 a 17,5 kg. Jedna 15stka się gdzieś zapodziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Silownia ATALANTA na os.Piastowskim 58
Godziny otwarcia :
- dni powszednie 8:00-22:00
- soboty 9.00 - 17.00

Prysznic,sauna,solarium (5 opalanie gratis).
Akurat ta silownia mi odpowiada,chodze na nia od 3 lat.Niestety brakuje instruktora,jakos sie wykruszyli. Atmosfera sympatyczna.
Wyciag,hantle(niestety nie korzystam z ciezszych niz 10kg,wiec nie wiem,jak tam dalej sie to prezentuje),wyciag, suwnica, rowerki,stepper,elipsa.. itp..mi odpowiada

Karnet miesieczny dla mezczyzn 70 zl, natomiast dla kobiet 60 zl ( 2 tygodnie 40zl).Jednorazowe wejscie 9 lub 10 zl.Nie pamietam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
silownia Wenus
ul. Nagietkowa 22
ale tylko dla kobiet
pon-pt 9-21
sob 9-14

karnet miesieczny 70zl
2 tygodniowy 40zl

aha pracuje tam w godzinach 15-21


do dawida wyslalam mojego brata ale wytrzymal 2 miechy zrezygnowal... eh nie ma to jak slaba silna wola

Zmieniony przez - Niunia-sfd w dniu 2007-07-30 23:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
kuma ktos silownie Maximus na Grunwaldzie? Jaka cena za karnet, jak ze sprzetem, jaka wiara itp?

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSB Poznań /AE Poznań

Następny temat

Spotkanie z mistrzem Polski w kulturystyce - MICHAŁEM KRAKOWSKIM --> TESCO

WHEY premium