SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sesja a głód

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
Niektórzy kończą, niektórzy tak jak ja - zaczynają sesję. Co jeśćw tym czasie ? Porządany efekt: jasność umysłu i zaspokojenie potrzeby na słodkie - ilekroć mam usiąść do matmy wychodzę do sklepu po tabliczkę czekolady, która kończy mi się po 5 minutach :) ... i nie chodzi mi tu o to, że przez to się tyje - jak przytyję to mogę schudnąć, a jak nie zaliczę przedmiotów to już żadne ćwiczenia nia pomogą :P tylko o to żeby się dobrze czuć - jak się nawp*****lam tłustych frytek to mi się tylko spać chce...i piwa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Znam lepsze sposoby na naukę niż słodycze :)

Poczytaj trochę o metodzie silvy - jestem po takim kursie
cel był inny niż nauka - chodziło o sport ale analogicznie można to odnieść do każdej dziedziny.
Tego typu trenig przechodziło wielu znanych sportowców
(kubacki - korzeniecki - cała kadra piłkarzy brazyli) nie którzy z kadry polski w jujitsu

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
hehe metoda silvy ? super - pewnie sie buli za kurs a ja to potrzebuję na teraz !!! ale jakbyś miał jakieś linki gdzie z neta można się czegoś nauczyć to wal = byle za free było bo dla studenta to podstawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Spróbuj na mule :) trochę jest trochę książek i nawet kilka się znajdzie po polsku
Kurs trwa bardzo krótko. więc jak ci się spodoba to pomyśl.
Użyj google masz o tym troche informacji. dałbym linki ale nie wiem czy mogę jestem tu nowy :)

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Na torrenciku chyba jakis film reportażowy o tym był w "inne" poszperaj, na pewno coś znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Tresorator, ale czy techniki silvy działają bo nic na ten temat nie napisałeś ... Przejsc kurs można, ale czy ma to ekekty, co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Moglby ktos napisac chociaz mniej wiecej na czym to polega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Działają. Wielu zawodowych sportowców używa tych technik - nie rozpisując się teraz, ogólnie rzecz biorąc chodzi o techniki wizualizacji oraz sprowadzanie pracy mózgu poniżej 16Hz. Kontrolowana faza REM itd.
Gdyby ktoś chciał to mogę opisać, dokładnie na czym polega, jak powstało itd. Ja tą techniką kontroluję np. ból ( oraz oczywiście szereg innych rzeczy również) Najlepsze jest to, metoda ma 100% skuteczności. Badano już ją w tylu instytutach świata i pod tykoma kątami, że jest w różnych kręgach wykorzystywana. Od zawodowych żołnierzy przez medycynę i sport po metode na droge życia ( jako sekta też jest często widziana).

no dobra bo się rozpisuję

Tak jak powiedziałem jak się komuś wyda słuszne to mogę napisać duuużo więcej i konkretniej.

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3123
wydaje sie sluszne


...dawaj dawaj pisz wiecej :)

DefinicjaSiłaWytrzymałość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Żona mnie goni do ŁÓŻKA )))
Obiecuję że juto napisze artycla
Z góry mówię że nie jestem jakimś nawiedzonym kolesiem, który widzi coś w tym więcej niż narzędzie do kontroli ciała i umysłu. Nikogo nie nakłaniam do czegokolwiek.

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
no no wszystko fajnie ale to nie o to pytałem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na Selekcje

Następny temat

ile bialka 'normalnie'?

WHEY premium