SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sepir

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 837
Seepiroth Jak wyglądał twój trening na bajceps ?;>

Nie moc lecz technika, zrobi z Ciebie byka!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1880
Mimo braku wyglądu kulturysty dam opinie a bardziej doświadczeni mnie ewentualnie sprostują,bo sama krytyka zbyt wiele nie zdziała chłopak się będzie zastanawiał co jest nie tak,a w rezultacie nie bedzie odwiedzał tematu gdzie 90% ludzi daje minus.
Co do pierwszego ćwiczenia wydaje mi się,że mało co pracuje tam najszerszy pleców,a więcej namachasz się dziko łapą.Przecież nie o tą partie tutaj chodzi.Biorąc hantle od dołu ciągnij już najszerszym grzbietu.
Robiąc biceps przyciągnij ramiona do ciała i staraj się w pozycji prostej nie oszukując ruchów uginać przedramiona.
Barki - tak niepewnie wyglada gdy wyciskasz hantle jakby miały ci zaraz na boku upaść.Weź ławeczkę z kątem pod barki oprzyj plecy i nabierz techniki.Mniejszy cięzar ciut niżej opuszczaj i płynnie wyciskaj do góry(najlepiej skręc juz u góry hantle zapomniałem jak ten ruch nazywamy.Mniejszy cięzar może zdziałać lepsze efekty niż większy gdy wykonujesz prawidłowe ruchy.
Wiosłowanie na wyciągu siedząc.Dobrze wiesz że pracujesz nad plecami ,ma pracować mięsień najszerszy grzbietu i czworoboczny (trapezius) a ty szarpiesz całym ciałem od pasa w górę,nogi tutaj powinny byc pomocne przy końcowej fazie ruchu.Przede wszystkim wypchnij naramienne (całe barki do przodu) i zacznij ruch od pobudzenia najszerszego by to on wykonywał najcięższą pracę a ręce nogi tylko dokonywały drugoplanowych zadań.To samo wyciąg górny ,daj popracować naramiennym ,najszerszym i czworobocznym(dół kapturów).Pamiętajmy że w splicie ćwiczymy każdy trening inną partie ale to równiez oznacza ze na każdym treningu ćwiczysz kazdy mięsień bo są one razem od siebie zależne.Gdybyś miał technikę od początku ,wydaje mi się że rezultaty były by zupełnie inne.Teraz inni dodadzą wiele od siebie i na pewno powstanie z tego ciekawy temat dla innych forumowiczów.

Zmieniony przez - vanders w dniu 2012-02-18 19:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Vanders, nie przeczytałem całego, ale masz soga za dobre chęci

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
Moj trening na biceps co tydzien wyglada inaczej takze...
Poprawiony film , nie smiac sie ; P


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 237 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5021
To było wiosłowanie hantla czy machanie hantla...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Zalany jestes strasznie, ten "trening" bicepsa, nie wygladal jak trening, tylko jak machanie od niechcenia, technike masz straszna, sylwetka tez strasznie slabo jak na 2-3lata. Sorry za ta krytyke, no ale taka jest prawda.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 119 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
Nie masuj juz, zrob porzadna redukcje i zoabczymy co zostanie bo jestes zalany

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 609
Bardzo dobra przemiana ;) Pracuj nad techniką ćwiczeń a rezultaty będą o wiele lepsze niż do tej pory ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259
Wygrzebałem jeszcze foto pleców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402457
Seepiroth
wiem, planuje jeszcze 10 , 15 kg masy tak do maja a potem duza redukcja.

Zmieniony przez - Seepiroth w dniu 2012-02-18 17:06:16


redukcje zacznij lepiej jak najszybciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat do oceny 7miesecy stazu

Następny temat

Droga do MP w Kulturystyce Klasycznej + 180cm

WHEY premium