SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudnąć siedząc w domu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
bez sensu
po prostu przytnij kcal, zeby nie tyc
a z redukowaniem poczekaj, jak wyzej pisali

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
Urządzanie głodówki to strasznie poroniony pomysł. Ja jestem zdania że sztuką jest się odchudzać bezpiecznie, STOPNIOWO w taki sposób by jednocześnie nie narażać organizmu na zbyt duże niedobory a w efekcie końcowym wyczerpanie. Przy rozpisywaniu diety musimy pamiętać by zamieścić w niej wszystkie niezbędne produkty potrzebne do normalnego funkcjonowania. Inczej co z tego że uda nam się zrzucić pare kg jak za jakiś czas przyjdą nowe a co najgorsze znacznie poważniejsze problemy. Moja rada to zrób to stopniowo i bezpośpiechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seba9 jakie byly efekty szybkie, ze kolega tracil wode, miesnie, ktore pozeral organizm z braku kalorii i poleciala mu waga? bo na pewno % bf wiele mu nie zmalal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
no jedzenie bulki popijajac woda, to co najwyzej recepta na dobre sranie . Faktycznie po takim przeczyszczeniu mozna stracic z poltora kilo <wali glowa w sciane>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
ja tez uwazam ze to jest poroniony pomysl no ale coz... jak woli... ja tylko dalem przyklad :P sam nigdy bym czegos takiego nie zrobil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45
no ćwiczyć mogę coś typu: brzuszki, napinanie mięśni, no i specery, ale to też nie za długie. :/
jeśli chciałabym ograniczyć te kalorie, to ile dziennie bym musiała maxymalnie spożywać i ile minimalnie żeby sobie nie zaszkodzić tym, a żeby był jakiś efekt?

"Płacz na treningu,
śmiej się podczas walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle, ze skoro nie masz zywcem co robic, to poczytaj glownie posty podwieszone przyda ci sie, tam sa tez odpowiedzi na twoje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
polecam https://www.sfd.pl/temat280057/ jak tam nie znajdziesz odpowiedi to gapa jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
Wystarczy , że ćwiczysz w domu niemusisz z domu wychodzić!POZDRO

Sajonara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak ktoś nie ma sprzętu siłowego w domu to troche gorzej , pozdrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta nie łączenia ?

Następny temat

nie moge zlapac masy

WHEY premium