SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta nie łączenia ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6470
Dieta nie łączenia ? Co sadzicie o niej ? Ja dam na przyklad moją mamę ktora kiedys ją stosowala i bez efektu jojo i napadu glodu 10 kg schudla

I can be better :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tylko jeśli chodzi o niełączenie za dużej ilości węgli i tłuszczu w jednym posiłku tylko wtedy niełączenie ma sens , w innych wypadkach jedzenie np . w jednym posiłku same węgle w innym same białko w jeszcze innym sa tłuszcz nie ma sensu ponieważ badania pokazują że nie mają one wpływu na tk tłuszczową , prawdopodobnie twoja mama schudła z powodu chęci to zmnienia czegoś w sobie oraz zaczęła patrzeć i uważać na co i ILE przedewszystkim je

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Dieta Montignac'a
Jest tak sprytnie skonstruowana(zresztą jak wszystkie diety cud), aby do minimum ograniczyć pobór kalorii(4 maleposiłki dziennie, ograniczenie spożycia tłuszczy); ot, to cały sekret tych 10 kg

PS Pogratuluj mamie

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
Mogę Ci obiecać że po zastosowaniu takiej diety z pewnością mniej będziesz puszczał bąków
Ja natomiast uważam że bzdurą jest kompletne nie łączenie niczego z niczym. Najważniejsze jest to przede wszystkim by połączyć oczywiście to co możliwe w prawidłowy sposób.

Przykład łączenia

ZŁE

Ziarna z mięsem lub nabiałem = bąk
Owoce z warzywami = bąk
Owoce z mięsem = bąk
Owoce z ziarnami lub nabiałem = bąk

DOBRE

Ziarna z warzywami
Makarony z warzywami
Nasiona roślin strączkowych z warzywami
Ryby lub mięso z warzywami
Nasiona roślin strączkowych z zairnami

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
Tak btw. by nie było że moja teza opiera się tylko na puszczaniu bąków. Właściwe łączenie żywnośći przede wszystkim pomaga nam skuteczniej spalac tłuszcz, zapewnia maksymalne wchłanianie składników pokarmowych enzymów i białek a także zapobiega obbijaniu się czy niestrawności.

Zmieniony przez - Papa_Gonzo w dniu 2006-09-15 01:08:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta info

Następny temat

schudnąć siedząc w domu

WHEY premium