SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
aha i jeszcze jedno, jak teraz koncze 6 tyg hst to robic przerwe przed rzezba czy leciec od razu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
mozesz zrobic tydzien -dwa regeneracji i jechac z rzezba

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
2 tyg regneracji ..przygotooj sie psychicznie i do dzieła

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
dokładnie dwa tygodnie regeneracji jest wskazane

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
User nie musisz powtarzać, raz wystarczy powiedzieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
nie powtarzam poprostu nie wyświetliła mi sie odpowiedź SOLA czasami tak jest że nie wyświetlają się wsyztkie odpowiedzi i nie trzeba mnie pouczac

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mam jeszce 2 pytanka:

1.czy zaczac tez pic kawe zalozmy 2 razy dziennie? np na sniadanie i po 2 albo 3cim posilku ? thermala bede bral tylko 1 raz dziennie

2. 3 razy w tyg bede wykonywal aeroby i chcialbym dolozyc 4 raz ale w postaci skakania na skakance i treningu na worku bokserskim, jak go wykonywac i co brac przed po, godzine po posilku czy 2, wypic kawe albo wziac thermala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a ile kofeiny ma TWoj termal?? mysle ze 2 kawy nie beda przesada

co do brania termala czy picia kawy to polecam przed treningiem
jesli wykonujesz aeroby tuz po silowym to kawe mozesz wypic 30 minut przed treningiem silowym a termala wziasc w trakcie treningu silowego na 30 minut przed aerobami

sadze ze skakanka nie bedzie dobrym pomyslem- pamietaj ze wykonujac ten rodzaj wysilku nie jestes w stanie kontrolowac tetna tak dokladnie jak podczas jazdy na roewrku czy stepterze

dlatego weroby wykonywane na rowerze stacjonarnym beda najlepsze

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
ja chcialem na eliptyce wykonywac aeroby, tak to sie chyba nazywa, tam tez sa takie raczki do tetna

a ta skakanka i worek to w sumie i tak zeby spalic kalorie bo o to chodzi chyba, nie wiem czy wystarcza te aeroby 3 razy w tyg

aha i jakie tetno utrzymywac przy aeroboach 220 minus wiek ?

i po treningu silowym ile czasu aerobow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu siłowym do 30min . Pij kawe śmiało, najlepiej dosypuj sobvie cynamonu i imbiru, pomaga to w spalaniu tłuszczu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suply na najwieksza i najszybsza mase?

Następny temat

Kreatyna + carbo

WHEY premium