SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a ile tego cynamonu i imbiru?

wlasnie tak pomyslalem, tylko nie wiem czy to dobry pomysl, bo nie jestem do konca pewien czy 3 razy w tyg aeroby starcza i czy cos takiego mogloby byc ze rozplanowalbym trening na dwie czesci: klatka, barki, triceps i plecy, nogi, biceps, i bym robil na dwoch oddzielnych treningach dwa razy w tyg czyli:
wtorek: klata, barki, triceps
czwartek: plecy,nogi,biceps
sobota klata,barki, triceps,
niedziela: plecy, nogi, biceps

akurat dni sa rozplanowane nie pprzypadkowo, bo w nie akurat mam czas i mozliwosci, serie bym dobral po 2-3 cw po 2-3 serie na duze i po 2 cw po 2 serie na male partie , dobre by to bylo? a po treningu aeroby 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pół łyżeczki płaskiej od hebrbaty cynamonu i pół łyżeczki imbiru .

Czemu tak mało tych serii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..mało czasu na regeneracje moim zdaniem ..lepiej jak bys wykonywał trening siłowy 3/4 x w tyg ( 1 partia mięsniowa 1 x w tyg ..zwiększ tylko ilość seri i powtórzeń !!! ) i wystarczy a 3 x w tyg areoby po 30 min to jest zdecydowanie za mało ! zwiększ ilość treningu arebowego bo on praktycznie i odp odzywianie jest najwazniejsze na redukcji .. proponowałbym trening arebowy tak jak na pierwszej stronie postu ! no ale muszisz sam zdecydować .. to tylko moja uwaga

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech na początek nie przesadza z tymi aerobami . Niech zacznie 3 razyw tyg po 30min, później w kolejnych tygodniach dokładaj sobie po 5 min, aż dojdziesz do 50-60 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Obelix a jaką masz ilość ww w diecie , z czego sie one składają w głownej mieże.
I jaki poziom fatu masz?

Takie pytania pomogą ilość aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
w tym co napisalem planie jest malo serii bo bylaby kazda partia 2 razy w tyg, no ale jak mowicie ze bez sensu to bede standardowo

soldierr chodzi Ci o to ze za rzadko te 3 aeroby czy za krotko te 30min ?

szoho - ww to glownie zlozone, no nie glownie bo same heh, ryz, kasza, chleb razowy, chcialem tak do 3-4g /kg czyli wypadaloby pomiedzy 240-320 i bede sie trzymal gornej granicy raczej

nie wiem jaki poziom fatu: jak dla mnie to 4-5kg do zrzucenia, tak mi sie wydaje, nie bede w przyblizeniu procent dawal bo poprostu nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
to duzo do zrzucienia nie masz

z aerobami chodzi o stopniow zwiekszanie ich ilosc

zacznij od 3 razy w tygodniu po 30 minut

potem stopniowo dokladaj po 5 minut az dojdziesz do 50 minut i wtedy zacznij wykonywac aeroby 4 razy w tygodniu az dojdziesz do 60 minut

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..rzadko i za krótko ale ..chodziło mi głównie o to bo sie pytałes czy wystarczy ..to pierwszy tydzień możesz zacząc 3-4 x w tyg po 35 min i pozniej stopniowo zwiększać !!! jak pisałem wczesniej najlepiej !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Nom , za dużo fatu nie masz jakies 15% zapewne więc 3x tyg styka aerobów
Cardio 65% max. Czyli od 220 odejmujesz swoj wiek razy 65%. Przy takim pulsie staraj sie trzymać.

Węgle ok. Po treningu właściwym popij carbo jak masz. Chwilke potem białko i około godziny po siłowni posiłeko kołotreningowy, chyba ze masz posiłek odrazy po siłowni to pij tylko carbo .

Jeżeli po pary tygodniach efekty bęndą nie zadowalające dodaj aeroby lub trening HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
po treningu wlasciwym czyli po silowym i aerobach ? bo planowalem zeby silowym bcaa pozniej aerooby, po aerobach glutamina , po 15min carbo i pozniej dojazd do domu 10min i posilek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suply na najwieksza i najszybsza mase?

Następny temat

Kreatyna + carbo

WHEY premium