SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryz i kurak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Mam takie pyt poniewaz ze dowiedzialem sie ze sosy do piersi z kuraka i ryzu sa nie za dobre bo zalegaja w zoladku dosyc dlugo a tego nie chce wiec wpadlem na pomysl taki mysle ze dobry czy moge robic tak: ugotowac sobie ryz do ryzu mleko normalnie i jem to a zeby dodac bialka to piersi odzielnie jem w tym samym czasie( na wodzie ugotowane) moze byc takie cos ? Chodzi mi konkretnie o ten pomysl czy to nie bedzie z soba kolidowac zaden to rarytas kulinarny ale nie oto tu chodzi za pomoc THX.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 271
ja robie tak sobie papu na 2 po treningowy posilek no wsumie nie taki drugi bo po treningu pije gajnerka .

ryz parabolian 100g gotowany w wodzie z warzywkiem vegeta lub cos w tym stylu
piers kurczaka 160 g + troszq przypraw .. kroje w plasterki i na patelenie .Staram sie skapic oleju na maxa ... :P , jak juz jest podsmazone to wzucam pomidora pokrojnego + cebulka +inne zielska na patelnia i chwile wszystko to razem smaze chwile
i papu mam gotowe

z kazdym dniem lepiej :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sosy ja osobiście nie uzywam , lepiej przyprawu i możesz osobno piers i ryz
tylko ryz z mlekiem i kura to dziwne polaczenie ale kto jak lubi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moze tak byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Wlasnie jak kto lubi tzn to nie polaczenie tego typu ze umocze ta kure w mleko hehe ale ryzu samego nie lubie salatki czasem lubie a tak ryz jem od dawna z mlekiem bez solu bez cukru nie za dobre ale wchodzi i mi nie brzydnie a potem wole zjesc po tym sobie sama kure wazne ze mozna dzieki wam.

PS macie po sogaczu komu wejdzie to niech ma ajak

Zmieniony przez - czyznies w dniu 2005-06-15 19:50:25

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
wiec ja polecam tak
piers w panierce grillowej jest za***ista mozesz ja usmarzyc na zwyklej oliwie lub na pam czy jakos tak jest taka specjalna dietetyczna oliwa..
do tego usmarz warzywa na patelnie z mala ilosci koncentratu pomidorowego +ryz masz posilek ze hoho

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
lub salatka
100g ryzu
100g piersi
ananas
kukurydza
papryka swierza
jajo

wszysio kroisz w plasterki i mieszasz jest spoko

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
pysio te warzywa smazone musza byc wypasione,trza obcenic:) a polecasz jakas konkretna mieszankę warzyw jakiegoś producenta ;)?

ja też sporo kombinuję ze smakami i przyprawami, więc polecam:

bierzemy pierś z kuraka, oliwki i koncentrat pomidorowy. Oliwki kroimy w palsterki lub kosteczkę, jak kto lubi, wrzucamy do koncentratu lekko z wodą rozrobionego i mieszamy. Żeby było pikantniejsze można dodac troszkę takiego ostrego sosu chilli (wiecie, takie tam chinskie wynalazki). Smarujemy tym pierś jak już się nam usmaży,po czym przykrywamy plasterkiem żółtego sera (plasterek dla smaku nie zaszkodzi;)) i przykrywamy patelnię pokrywką smażąc jeszcze kilka minut na malutkim ogniu dopóki ser się nie roztpi. Aha, na werzch polecam jeszcze szczyptę oregano :) jest naprawdę całkiem całkiem :)

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Nie chce tu nic sugerowac bo specjalista nie jestem ale ten ostatni przepis to chyba jako odskocznia dla organizmu i psychiki bo do codziennego jedzenia jako dieta to sie to nie nadaje jakj spojrzysz wyzej tez uzywalem rozbego rodzaju sosow i dobre one byly chinski meksykanski ale aktycznie to nie jest dobre rozwiazanie jako dieta codzienna.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
A ja lubie ryz na mleku . Mi smakuje dodam troche miodu i jest gucio.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1201
Ludzie to przecież tuczy! Jakie mleko? Jaki miód (chyba, że rano albo po treningu tyle, że rano to lepiej płatki owsiane a nie ryż z miodem). Znów widze motyw pasienia prosiaczka. To co polecacie to i owszem ale raz kiedyś ale nie codziennie 3-4x dziennie. Ja też miałem kryzys jedzenia ryżu ale da się temu zaradzić, są w tesco/makro/itd. takie dość tanie (ja na dietę patrzę też pod kątem cenowym) mieszanki marchew, groszek, papryka, kukurydza, jak to zmieszamy z ryżem i polejemy zdrowym olejem to jakoś smakuje. Od czasu do czasu kupuję "Waryzwa na palelnię" <- są o niebo lepsze ale kosztują też trochę wiecej. Podsumowując ryż zmieszany z przyprawami i warzywami + olej jest bardziej zjadliwy ale błagam nie piszcie, że w diecie codziennej można jeść miód i mleko, fakt nie jestem ekspertem ale nawet ja wiem, że z jedzenia takich rzeczy codziennie i w ciągu dnia nic dobrego nie będzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Mysle ze troche przesadziles nie wiem jak inni ale ja nie pije mleka tlustego tylko 0,5 to raz, dwa nie pije go 2 litry dziennie nawet litr dziennie to nie jest, trzy te bez obrazy twoje warzywa sa wedlug mnie tyle warte co jakies warzywa w hamburgerze ( bez obrazy), cztery a zeby ci cos uswiadomic o mleku to prosze ------>Mleko nie tuczy o ile jest spozywane w normalnych granicach. <----- to sa slowa Marcineckiego a mysle ze osoba majaca status w odzywaniu ekspert zna sie na rzeczy a tu jest ten art caly o mleku zeby nie bylo ze oszukalem i sam to wymyslilem ------>https://www.sfd.pl/temat123469/ 

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sos lub dip serowy

Następny temat

co oprócz dietki

WHEY premium