SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja (spalacz)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
To tera pytanie czy korzeń pali fat tak samo jak HCL? Czy niekoniecznie? I czy HCL nie ma takich sidow jak korzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno ocenić każdy organizm jeden z johy będzie zadowolony a np faftaq wielokrotnie już wspominał że yohimbinę źle toleruje,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18786
korzystajac z tematu powiedzcie mi panowie czym roznia sie te dwa ekstrakty?
Ekstrakt Rauwolfia Vomitoria (90% alfa-yohimby)
Ekstrakt Rauwolfia Serpentina (Standaryzowany do 90% Rauwolscine)
ktory z nich jest lepsza forma ?
Drugie pytanie to jak z terminem waznosci johimbiny jesli jest rok po terminie to jeszcze przejdzie ?



Zmieniony przez - M.K w dniu 2016-01-26 22:27:17

Zmieniony przez - M.K w dniu 2016-01-26 22:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Pany dziś nie wziąłem a skutki uboczne mnie się trzymają od wczoraj. Ciśnienienie i puls niby ok, ale odczuwam ciągle niepokój, zawroty głowy, duszności i ucisk w okolicach serca. Możliwe żeby to tak długo trzymało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
możliwe, ja wróciłem do siebie po 3-ch dniach, ten produkt to pomyłka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
No nie wiem właśnie czy podchodzić drugi raz tylko z mniejsza dawką. Czytałem ze niektórzy jedną kapsulke korzenia dzielili nawet na 4 porcje.

Ja się tylko cieszę ze nie wziąłem wczoraj dwóch kapsułek (a był taki plan) bo by mnie z tej roboty wywieźli karetką.


Zmieniony przez - Frugoss w dniu 2016-01-27 07:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jak masz 10% bf i chcesz zejsc na 8/7 to jedz dalej, jak masz 20-15 to daj sobie spokoj, lepiej sie miska zainteresowac, dopiac wszystko na ost guzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
Wlasnie mam 15, chciałbym zejść do 10. Miche mam ok tylko problem z dolem brzucha, bokami i okokicami klaty. Odkąd pamiętam miałem tam sporo fatu mimo tego ze na reszcie ciała byłem chudy

I taka uwaga dla osób chcących eksperymentowac z yohą - wyrzut insuliny hamuje działanie yohy. Miejcie węgle proste pod ręką jak by coś szło nie tak. Nie dawno zjadłem trochę fruktozy i po 5 min. jakby ręką odjął


Zmieniony przez - Frugoss w dniu 2016-01-27 08:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
A skoro juz jestesmy przy yoszce i wyzutach insuliny to czy przyjmowanie bcaa lub innego aminokwasu np : argininy wplywa na wyrzut insuliny i tym samym na dzialanie yohy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
u mnie nie ma akurat z tym problemu. popijam bcaa na treningu z woda i jest ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA XTRA plus GEAR A SHOCK

Następny temat

Białko podobne do Syntrax Nectar

WHEY premium