SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza redukcja - spalacz przy 20proc BF?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ekto, 19%bf, tłuszcz w "boczkach" i udach

Wiek

19

Waga / wzrost

178

Staż treningowy

rok

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2100 kcal, intermittent fasting
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Witam,

Jestem na pierwszej redukcji, mam ok. 19% BF przy 75 kg wagi. Tłuszcz na brzuchu, ale sporo też na udach i dupsku. Ogólnie mam masywne uda, a wąską klatę, najwyraźniej predyspozycje albo zwyczajnie lepiej zaplanowany trening na nogi, niż na całą resztę, bo jak w przysiadach i MC dokładam ciężaru tak klata ciężko.

Zastanawiam się, czy oprócz ujemnego bilansu, zwiększenia spożywanego białka (2,6g/kg), interwałów, aerobów i treningu siłowego dodać do tego spalacz tłuszczu? Znajomy z siłowni to brał i efekty niezłe, zleciał do 7-8% BF.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
nie napisałeś z jakiej wagi startowałeś i wg ale spalacz możesz durzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Sam spalacz aktualnie nie wiele da, przy 20% BF to będzie leciało na początku aż miło ( o ile będzie dieta z ujemnym bilansem) Spalacz jakiś dorzuć pry 13-15% kiedy spadki masy bedą zdecydowanie niższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
jw na razie nie ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam mam problem z BCAA

Następny temat

Dobór supli, pytanie.

WHEY premium