SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skuteczny spalacz - redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1558

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

endomorfik

Wiek

16

Waga / wzrost

90 kg 190cm

Staż treningowy

1,5

Cel cyklu

redukcja, spalenie tkanki tłuszczowej

Stosowane już wcześniej suplementy

creatine mega caps olimp, BCAA olimp,

Stosowane wcześniej spalacze

Thermo stim hardcore, thermo speed extreme,

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Xtreme creatine FA

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

moje zapotrzebowanie to 3070kcal, utrzymuję około 2500kcal

Przewidziane finanse na cykl

około 100zł

Uwagi i sugestie

Thermo speed i thermo stim nie działają na mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Witam! Mam 16lat 190cm wzrostu i ważę 90kg, ćwiczę już półtora roku i mam taki problem żeby spalić tą przysłowiową "oponkę" oraz planuję mieć płaski brzuch i szczuplejsze uda. Jestem po dwóch spalaczach na początku brałem Thermo speed extreme, a jakieś półtora miesiąca temu skończyłem brać Thermo stim hardcore i żaden z tych spalaczy nic mi nie pomógł, oczywiście trenuję praktycznie regularnie, mam treningi dzielone każdy dzień inną partię oraz staram się utrzymywać dietę około 2500kcal. Ćwiczenia na brzuch rozwijają i wzmacniają moje mięśnie, ale są niewidoczne, przez tą warstwę tłuszczu, dlatego żeby bez sensu nie wydawać pieniędzy postanowiłem się poradzić osób bardziej doświadczonych - jakie spalacze ewentualnie mogłyby zadziałać. Ogólnie chcę zrobić redukcję bez spalenia tych mięśni, które już mam :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
około 2500kcal no dobra, ale jak to masz rozłożone na b/w/t ? bo wbicie tego 2500 z syfu za dużo nie pomoże

napisz dokładniej jak wygląda dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
nie ma konkretnie ułożonej diety, ale po podliczeniu wychodzi B-140 W-331 T-35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
zacznij od poprawy diety w takim razie. w twoim wieku spalacz zbedny sama aktywnoscia i odzywianiem zdzislasz bardzo duzo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
A czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć ile w diecie powinno być B/W/T?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
standard zaklada
bialko 1,8-2g
tluszcze 1-1,2g
reszta wegli
oczywiscie na 1kg masy ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
A więc wyliczyłem moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2455kcal, przy redukcji -300kcal na początek = 2155kcal, Białko 167,4g Tłuszcze 93g i Węgle 162,15g i teraz mam taki problem, że nie wiem jakie produkty mają mało węgli, bo chciałbym się zmieścić w tych 162g, ale nie mam pojęcia jakich produktów użyć w mojej diecie, bo wszystkie mają ich dużo, proszę o pomoc.

Zmieniony przez - xzurasx w dniu 2014-10-20 22:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Jaja, pierś z kurczaka, ryby, twaróg, serek wiejski to dobre źródła białka, jak będziesz trzymał diete i dołożysz do tego aeroby to uwierz mi że zobaczysz efekty. Sam jestem w tej chwili na pierwszej redukcji, więc znam to z autopsji :) Ja jak na razie lece bez spalacza, planuje zakup dopiero pod koniec redukcji, żeby pozbyć się ostatków tłuszczu. Spalacz nie wykona za Ciebie roboty, on tylko wspomoże.

PS. Coś bardzo małe to zapotrzebowanie jak na taką wage, jak je obliczyłeś? Nie powinieneś też startować z tak niskich kalorii.



Zmieniony przez - Lothes79 w dniu 2014-10-20 23:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 155
Ogólnie to przyjąłem wagę 93kg 93*24*1.1=2455,2kcal-300=2155,2kcal B-93*1,8=167,4g T-93*1=93g W-2155,2-(177,4*4kcal+93*9kcal)=2155,2-1506,6=648,6 :4=162,15g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
cos za malo ci wyszlo jak na wage 93kg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy gainer na ten moment

Następny temat

Suple, ograniczone fundusze

WHEY premium