SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja przy bulimii

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Dzisiaj wieczorem bieganko, choć szczerze mowiac jestem padnieta po wczoraj i najchetniej spedziła bym w łóżku cały dzień a to i tak co chwile wychodze z psiakiem. Jestem ciekawa jutrzejszych pomiarów no i diety od trenera bo w śr jak dzwonił powiedział że jedna na jutro przygotuje. Micha na dziś:



+ mleko do kawy 3,2% niecałe 50ml

Wiem że ziemne nie są najlepsze i już ich wiecej nie bede kupować ale wtedy wzięłam dużą paczke i jeszcze troszke ich zostalo to przeciez nie wyrzucę, oliwa z oliwek też mi sie skończyła pare dni temu także szykuja sie zakupy




Zmieniony przez - niger w dniu 2012-05-26 20:13:54

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
powodzenia maluchu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Witam drogie Ladies.Tak się złożyło że to ja jestem wcześniej wspomnianym trenerem i bezpośrednio odpowiadam za to co się tutaj dzieje ;p
Dieta Low Carb rzeczywiście okazała się na sam początek zbyt trudna i wymagająca - przejdziemy od dziś na zbilansowaną w bardzo prostym i łatwym do utrzymania schemacie- zobaczymy na ile uda się utrzymać ogólne założenia.
Organizm niger jest mocno rozregulowany pod wieloma względami,jeszcze niedawno jadła po kilkaset kalorii dziennie na przemian z objadaniem sie- metabolizm prawie stoi w miejscu,układ hormonalny wywrócony do góry nogami (dopiero niedawono wrócił okres)- póki co najważniejsze jest przejście na odpowiednie nawyki żywieniowe,dobre źródła i utrzymanie ogólnego bilansu-oraz oczywiście walka z objawami bulimi- które myślałem że już zostały w większości zwalczone
Na chwilę obecną pojawiła się opuchlizna,zatrzymanie wody - której jeszcze tydzień temu nie było- wzdęty brzuch,z tego co wiem pojawiały sie jakieś środki na przeczyszczenie jakiś czas temu, podejrzewam że to jedna z przyczyn tego stanu.Od ostatniego pomiaru spadł obwód uda- natomiast brzuch jest mocno wzdęty- do diety wprowadziłem suplementację w postaci wiesiołka,O3,witamin oraz probiotyku.

Póki co największą bolączką jest odżywianie- na treningach jest ogromny progres- dziś przeszliśmy przez trening Crossffit na świeżym powietrzu(10xthrusters,10xburpee,10xpompki,10xskok w miejscu -cały obwód x10)i na koniec 20minut truchtu- cały trening niger ukończyła rewelacyjnie - co jeszcze miesiąc temu byłoby absolutnie niewykonalne.
Jesteśmy na dobrej drodze- psychika jest dużo mocniejsza niż kiedy zaczynaliśmy więc na pewno będzie dobrze, to tylko kwestia czasu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Z pomiarami masakra, strasznie napuchłam i wagowo przyszło mi 3,5kg przez 2,5tyg!!! Wymiary też nie wyglądają najlepiej... Zgodnie z zaleceniami trenera musze udać się do endorynologa, dodatkowo mam brać wiesiołm, O3 no i dalej brac witaminy.
Waga : 77/ 79,9 (+2,9)
Obwód pod biustem :82 / 79 (-3)
Obwód talii w najwęższym miejscu : 80,5/ 82 (+1,5)
Obwód na wysokości pępka : 93/93 bz
Obwód bioder : 112 /112 bz
Obwód uda w najszerszym miejscu:66,5/65,5 bz
Obwód uda 65 / 64 (-1)
Obwód łydki :40,5 / 40 (-0,5)

Nie wygląda to za dobrze... no ale zobaczymy w przyszłym tyg jak (miejmy nadzieję) woda zejdzie.

Dzisiejszy trening to już jest powyżej w pości Ignatusa(mojego trenera:D)

I jeszcze dzisiejsza micha, monotonna i uboga ponieważ musze iść na zakupy i to dosłownie reszta jedzenia które mam:







Zmieniony przez - niger w dniu 2012-05-27 14:49:30

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Cześć Niger! Fajnie, że jesteś i walczysz trzymam za ciebie kciuki!

Też miałam problemy może nie tyle z bulimią, co napadami jedzenia w stesie. Przeszłam terapię nauczyłam się jak panować w stresujących sytuacjach.
Byłam bullingowana w pracy,przytyłam 30 kg też miałam uczucie, że "upadłam na dno"-ja straciłam wymarzoną pracę. Wiem co to znaczy napady jedzenia w stresie;-( Patrząc na to z perspektywy to dzięki temu co przeszłam stałam się silniejsza. Każdego dnia walczę o siebie, bo nie chcę wrócić to miejsca w którym byłam. Jesteś silniejszą kobietą! Przykro mi, że straciłaś przyjaciół;-( Nie znamy się, ale wiedz, że znam to uczucie.
Nie martw się, straciłaś coś przez bulimię- patrz co zyskałasz! I jesteś na forum bo walczysz o siebie! Trzymam mocno za ciebie kciuki kochana! Będę ci kibicowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3703
Dzięki mkroza, zaglądaj jak najczęściej
Dzisiaj odpoczynek a oto micha:



Dzisiaj zważyłam się i było już 800g mniej także ciesze sie że zaczyna schodzić woda:)


Zmieniony przez - niger w dniu 2012-05-28 11:07:48

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Hejooo

Wpadam w odwiedziny

Ładna miseczka, ale co widzę w kolacji:
1. Nabiału jemy max 150g na dzień wiesz nabiał może utrudniać redukcję
2. Lepiej gdybyś wybrała twaróg półtłusty - jest mniej przetworzony i lepszy niż serek wiejski a widzę że wcinasz na dodatek ten lekki

Walcz dziewczyno, 3mam kciuki

Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-05-28 11:13:57

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walcz, walcz- jestem u Ciebie codziennie i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Wiejski jest głównie ze względu na to że niger go dużo bardziej lubi z tego co wiem:D Nabiał w innych dniach nie występuje w ogóle- a za jakiś czas będzie wyeliminowany całkowicie więc spokojnie:D Z takim wsparciem jak od dziewczyn tutaj nie ma innej opcji niż sukces:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Aaa rozumiem

Nie ma innej opcji jak SUKCES!!

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla poczatkujacego

Następny temat

Brak progresu.

WHEY premium