SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja przy bulimii

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies SFD. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3699
Witam, mam 20 lat i rozpoczęłam niedawno redukcje. Niestety ciężko mi idzie z dietą. Trener ułożył mi low carb i mam 1 dzien w tyg wolny, ale i tak niezawsze udaje mi sie wytrzymac i mam napady choc jem 1900 przy 78kg i 170cm (wiem ze mogła bym miec wiecej ale mam spowolniony metabolizm po anoreksji) chciala bym poznac wasza opinie na temat diety najlepszej na redukcje przy bulimii z która sobie ostatnio rady nie daje :(

Najtrudniejsza jest walka ze samym sobą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105215
Pomoc psychologa przed wszystkim i poukładanie sobie w głowie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3699
Już od 3 lat chodze do psychiatry i psychologa, byłam też pare razy w szpitalu ale z marnym efektem. w sumie to przez ich "leczenie" anoreksji wpadłam w bulimie bo zaczełam sie objadac aby jak najszybvciej z tamtad wyjsc bo jedynym sposobem uzdrawiania był tucz... Takim sposobem z 35kg sprzed szpitala po wyjsciu i kolejnej hospitalizacji zrobiło sie 78

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale to Ty masz się wyleczyć, a nie oni Ciebie. Nikt nie otworzy Ci głowy i nie podmieni chorej części na zdrową. Jest kilka dziewczyn z ED, podstawą jest czysta i zdrowa micha. Powodzenie zależy od tego, czy uda się psychicznie wytrzymać.
Jaką masz dietę od trenera?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
codziennie mam taki rozklad:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
śniadanie: 70g płatków owsianych, 150g jajek łyżka oleju + warzywa
II śniadanie 100g mięsa, łyżka oleju +warzywa
obiad 50g kaszy/ ryzu/ itp 200g miesa + warzywa
podwieczorek: 100g miesa łyzka oleju + warzywa
II podwieczorek: 40g orzechów
kolacja: 100g makreli lubi innej ryby( ale jak chuda to dodać olej) + warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Ile jesz warzyw dziennie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
niecały kilogram

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 65575 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188925
skoro dzien wolny cie wykancza zrezygnuj z dnia wolnego, ale tak nawiasem mowiac cienko to widze, bez poukladnia sobie w glowie nic nie zdzialasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tyle że i tak śpie już połowe dnia i nie mam siły na tej diecie, wiec choc wolała bym go nie miec to wtedy moge chociaż troche zregenerować sie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a poukładać sobie w głowie to próbuje już 3 lata praktycznie bez efektu, miewam okresy kiedy jest ok nawet przez pare mies ale ja nie chce już dalej tyć... i napewno nie bede patrzeć na to i bezczynnie czekac na dalszy rozwój wypadków

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla poczatkujacego

Następny temat

Brak progresu.

Fruzelina