SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja 10 kg w 7 miesięcy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
1 trening dziennie Ci wystarczy, a to i tak jak dla mnie za dużo dzień w dzień. Szczególnie że te 10kg w ciągu 7 miesięcy przy dobrej diecie lajtowo jest do osiągnięcia. Spinając poślady dasz radę to osiągnąć w 2-3 miesiące, przy mniejszej ilości treningów i większej ilości jedzenia niż to co teraz proponujesz.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
1147 kcal? Żart jakiś niesmaczny To poniżej twojego zapotrzebowania nawet jak byś leżała tylko i przewracała oczyma...
Na początek: U góry strony jest regulamin - świeci się na czerwono - przeczytaj, wypełnij ankietę i ją tu wklej. Dołącz zdjęcia. Po za tym znajdziesz tam linki do ciekawych artów: odchudzanie łopatologicznie, co jedzą ladies i inne ciekawe rzeczy. Miłej lektury. Potem udaj się na potreningu.pl i ułóż przykładowy jadłospis - zrzut dodaj do ankiety. Ahoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast ganić mnie prosiłabym o przeczytanie wszystkich moich postów, a nie tylko jednego.
Wyliczyłam tam moje BMR = 1459 kcal, w tym
Węglowodany 55% 967.41kcal = 241.85gram
Białko 15%% 263.84kcal = 65.96gram
Tluszcz 30% 527.68kcal = 58.63gram

W ostatnim poście napisałam, że zdaje sobie sprawę że 1146 kcal jest za mało, potrzebuję dodać jeszcze jakiś węglowodanów i tłuszcze. Ale nie wiem, co mogę dodać do diety nie przekraczając zapotrzebowania na białko.

Wypełniona (częściowo) ankieta znajduje się w moim pierwszym poście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
No jest git, 1500 to masz bez treningów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak ankieta częściowa to i pomoc częściowa. Dałam Ci linki do lektury obowiązkowej, tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Na redukcję to na białko przygotuj się w okolicach 120 węgli 150. Kalkulator BMR nie jest wyrocznią.
To jeszcze dodam: HIIT 5 razy w tygodniu na bieżni? To jakaś fanaberia...
a) na bieżni nie robi się żadnych interwałów, nie wspominają o HIIT - bieżnie narzuca tempo - więc albo bieganie, albo orbitrek albo wioślarz jak znasz technikę
b) bez urazy, najprawdopodobniej nie jesteś w stanie wykonać HIIT poprawnie, do tego trzeba mieć wysoką formę i wytrzymałość - polecam na początek zwykły trening interwałowy.
c) Interwały to góra co drugi dzień, nie częściej - 2 razy w tygodniu zdecydowanie wystarczy.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-24 14:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Częśc artykułów z działu "Odchudzanie" już przeczytałam, teraz zamieram się za resztę z tego działku. Dzięki.
@kittie, tak jak wcześniej mówiłam te wszystkie wyliczenia, układanie diety i planowanie treningów to dla mnie nowość, trochę się w tym gubię.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Witaj Gandi.
Na wstępie zyczę powodzenia w osiągnięciu celu. Żeby go jednak osiągnąc potrzebne Ci będą: siła, cierpliowść, wytrwałość i porady osób doświadczonych, tych ostatnich tu nie brakuje. Warto posłuchać rad, warto poczytać dzienniki innych Ladies i powolutku konsekwentnie iść do celu. Teraz na wstepie wazne ustalić podstawowe zasady i wytyczne.
Nie ma sie co przekomarzac, chyba ze znasz się na diecie redukcyjnej, zbilansowanej i treningach. Wnioskuję jednak, ze nie.

Napisałaś, ze jestes nowa na forum, a jak w kwestii sportu? zaczynasz czy coś już cwiczyłas? jak tak, to ile i co,jakie ciężary??? Z ankiety wynika, ze opisałaś trening jaki chciałabyś wykonywać.

Jeśli to początek to żadnych hit'ów, ani interwałów nawet, zwykłe aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Zyrafka198,
Zgadza się, nie mam zbyt dużej wiedzy na temat diet, czytam forum ale już się gubię w tym wszystkim.
Oczywiście nie chcę się z nikim przekomarzać, jeśli ktoś tak to odebrał to przepraszam

Przez 3 lata pływałam, później rok bez żadnych ćwiczeń, 2 miesiące aerobiku i ćwiczeń na orbitreku, następnie pół roku przerwy do teraz, 2 tygodnie temu rozpoczęłam treningi muay-thai i coś tam biegam na bieżni. Myślałam, że to HIIT, ale kittie uświadomiła mnie że jestem w błędzie

Proponujesz jakieś aero po treningu muay thai? A coś konkretniej, ile czasu powinnam na to poświęcić?

Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1084
Życzę powodzenia

Zmieniony przez - młodamama w dniu 2012-07-24 15:11:40

Shut The f*** Up And Train!

Gdy Twoje życie to ciągła walka nie rezygnuj z niego bo będziesz wielkim wojownikiem gdy inni będą żebrać o miecz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki młodamama
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła estrogenu z pożywienia

Następny temat

Czy to dobry plan na schudnięcie?

WHEY premium