SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rallygunia/wakacyjnie str.50:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Rally, ja do żurawia na razie nie podchodzę w ogóle, chociaż ciekawi mnie to jednak wolę nie spojrzeć w oczy porażce może za jakiś czas (mięśnie brzucha są jedynymi jakie dają czuć zakwasy u mnie, także może coś się w nich wzmacnia

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
generalnie to masakra
noo, żuraw to taki mały killer
ziomuś koło mnie wyciskał hantle 10 kg z asekuracją
ten kto asekurował musiał chyba sikać ze śmiechu

noo, Kieszko to taki nasz forumowy psychoterapeuta widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
czy z tym 10kg hantlami wyglądało tak?






Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-07-04 23:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
uwielbiam

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahaahahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No 100% facet ze mnie tylko chwilowo kontuzjowany

Dontknow, psychoterapeuta to Maya, ja tam tylko siedze i gadam co ślina na język przyniesie

Gunia, chodzi mi o to, że jak mówisz, że przy 20stym powtórzeniu się zgubiłaś, znaczy że mały ciężar i pytam jak Ci odpowiada praca w takim zakresie?

Ja nie znoszę wysokich powt.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
AhahahahahaMacieyouah jak mi żal, że to aż tak nie wyglądało ale zayebisty filmik

Dziewczyny jak mi ulżyło, że nie tylko ze mienei żuraw robi leszcza

Kieszko Obli mi tu zapodała żebym robiła ćw. 4b i 4c na maxa powtórzeń tym samym ciężarem co 4a, a że wznosów bokiem czymś cięższym niż 5 kg nie zrobię to potem trzaskam na górę po 20-30 powtórzeń. Ale w sumie mi to pasi, bo panicznie boję się rozbudować górę i psychicznie mi lepiej na mniejszym ciężarze i dużej ilości powt choć wiem że to wcale tak nei jest jak mówią z ilością na masę, rzeźbę itd.


Jako, że planuję już powrót na stałe, to wrzucam obecne wymiary i rozpoczynam cotygodniowe mierzenia









Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-07-05 06:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panicznie boję się rozbudować górę
dlaczego?
mi wlasnie zalezy na gorze, ale to wynika z mojej budowy- szersze biodra.
ty masz odwrotny problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
nie no ja dupiasta jestem, ale wole zmniejszyć dupę niż górę powiększyć bo i tak wg mnie jest spora. Luby też już marudzi, że za szeroka jestem w barach i mi też powoli przestaje się góra podobać...także wolę nie ładować w górę dużo, bo widzę że szybko mi mięśni na górze przybywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Cześć Aguś co tu się dzieje ? wracasz?

i wcale nie taka dupiasta, 95 cm już tylko

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-07-05 09:47:00

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

Następny temat

Konkurs/werzgr/do boju! podsumowanie str.36

WHEY premium