SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rallygunia/wakacyjnie str.50:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Byłam dziś na pilatesie i stwierdzam, że mocniejsze mam mięsnie

nie ćwiczy się tzw. mięśni głębokich i na takich zajęciach to dopiero wychodzi(u mnie raz wyszło i to aj...)

myślę, że pilates, zajęcia taneczne super poprawiają naszą koordynację ruchową, i u kobiet szczególnie wizualnie wpływają na ładniejsze poruszanie sylwetką (niektóre ćwiczące kobiety, które obserwuję zaczynają chodzić po chłopsku-damskie pakerki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No właśnie ze względu na te mięśnie głębokie chcę przez wakacje postawić na tego typu zajęcia, moje plecki oberwały przy pisaniu pracy i teraz nie chcę ich od razu ciężarami uszczęśliwiaća sylwetkę zrobię sobie przez zimę, to drugorzędna sprawa

Racja z tym chodzeniem, nie ma chyba nic gorszego niz damska pakerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Więc tak.... plan był, że siłkę odstawiam raczej i łażę na pilatesy,a le to se ne dawczoraj był pilates a dziś cały dzień myśli "siłka, siłka, siłka" więc polazłam na siłkę

Nogi:
1. Żuraw
8 x potem już leciałam

2.Wznosy bioder na jednej nodze 4x8-10 na nogę

10x8kg, 10x9kg, 10x10kg, 7x13kg - ostatnio
10x8kg, 10x9kg, 10x10kg, 10x13kg - dziś

3. Uginanie nóg 2/1 ( podciągam dwoma , opuszczam jedną)

10x15kg, 8x15kg, 6x20kg - ostatnio
10x15kg, 10x18kg, 8x20kg - dziś

4. Przywodziciele

15 x 20kg, 15x30kg, 15x40 kg, 12x50kg - ostatnio
15 x 30 kg, 15x40kg,15x50kg,9x55kg - dziś

Klatka:

1.Wyciskanie sztangielek leżąc skos 30 st.5x5

5x8kg, 5x9kg, 5x10kg,5x11kg,2x13kg - ostatnio
5x9kg, 5x10kg, 5x11kg,5x13kg,4x15kg - dziś byłą MOC

2. spacer na piłce , pompka, przyciąganie pod brzuch, pompka, powrót
3x10 - zasapałam się koszmarnie Panowie dziwnie na mnei patrzyli jak im pod nogami się turlałam i sapałam, ale trener mnie obronił i przechodząc rzucił, że bardzo dobre ćwiczenie i że sam robi

Barki i plecy:(tu progresu brak jakoś)

1a. Wznosy ramion bokiem siedząc

8x3kg,7x3kg,6x3kg 5 kg nie poszło - ostatnio
8x3kg,8x3kg,7x3kg 5 kg nie poszło - dziś

1b. Wznosy ramion w opadzie tułowia siedząc 4x max
20, 17, 12

1c. Wyciskanie sztangielek siedząc 4 x max ( tym samym ciężarem)

15,12,9

Łydki na maszynie
20 kg do oporu x 3

nie zdążyłam wskoczyć na orbitrek, bo zamykali ale przebiegłam się do domu, obstawiam jakieś 5 min

Dietka




Generalnie dzień super dieta utrzymana, trening zaliczony i nogi bolooo tylko poranne pomiary bez zmian, ale nei to jest teraz priorytetem, nogi będę katować zimą


Poza tym kiero dziś mi dał front robót, załośliwiec jeden wie, że mam lęk wysokości, to kazał mi prowadzić od A do Z montaż rurek miedzianych na wysokości 39 metrów, pod pomostami poszłam tam dziś obadać sprawę, myślałam że skoczę z tego pomostu cholernego



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-08-02 22:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
poszłam tam dziś obadać sprawę, myślałam że skoczę z tego pomostu cholernego

bądź dzielna

no i pognało wilka do lasu --> siłka

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Będę dzielna będę, nie pokażę chłopakom że się boję szczególnie, że szef firmy podwykonawczej to takie ciacho ze fiu fiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
spacer na piłce
cyrkowiec jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
Będę dzielna będę, nie pokażę chłopakom że się boję szczególnie, że szef firmy podwykonawczej to takie ciacho ze fiu fiu

fiu fiu aż chce sie pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wczoraj troszkę nie ogarnęłam, więc nadrabiam dziś

dietka




treningjeśli można to nazwać treningiem, zabawa, żeby rozładować irytację popracową a nie umęczyć się za bardzo żeby mieć siły na spotkanie z lubym i nie paść na ryjek

poszłam na jakieś śmieszne Abdo + strechingatak na pupę i brzuch

wyluzować się wyluzowałam, ale żebym czuła że ćwiczę to nie bardzo

Dziś miała być piłka, ale zamówili mi w pracy zamiast sałatki jakiegoś kurczaka w panierce egzotycznej i mój brzuszek tą egzotykę odczuwa, więc nie wiem czy z treningu coś wyjdzie...jutro w planach zumba dla zabawy, bo nie chcę się zakwasów nabawić przed wyjazdem w górki

w ramach dzisiejszego trenia jakieś 10 razy z buta na 10 piętro

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-08-04 16:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Aga a gdzie lecisz w góry?? hehe ja we wtorek...w to dziwne miejsce o którym pisałam. Zobaczymy co z tego wyjdzie

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
a ja z karpacza do szklarskiej górą lezęhehe Radków czeka na Ciebieoby pogoda wam dopisałana ile jedziecie, bo nei pamietam czy pytalam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/ Ann podsumowanie str.37

Następny temat

Konkurs/werzgr/do boju! podsumowanie str.36

WHEY premium