SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o bica

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
przemas - bicek to sprawa bardzo indywidualna , jeden robi 6 serii drugi 9 a trzeci 12 i więcej, ilośc powtórzeń też różnie działa na każdego bicka, u mnie właśnie taki system ruszył bickiem z zastoju i jest ok zarówno na masę ale też ładnie robi szczyt.

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
a u mnie masa nie idzie poniżej 12 powtórzeń - dlatego robię 16-20

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1702
No tak, na każdego dział co innego...
...POZDRO BYCZKI:)

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
ja robie 10 serii
3, 4, 3 ;) cwicze prawie rok[niedlugo 11 miechow]... wchodzi

Zmieniony przez - unquel w dniu 2006-07-01 22:04:05

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 438
Zwykle robie 2 cwiczenia po 4 serie lub 3 po 3 serie.

Co do autora tematu: jak powiedzial Krzych, teraz jak mowisz mogloby byc lepiej, a jak zmienisz moze byc gorzej - jednak musisz sprobowac i sam ocenic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1202
dokładnie tak jak poprzednicy juz zaproponowali :) mieśnie lubią nowe wyzwania, zostać czymś nowym zaskoczone i dlatego wrecz wskazana jest jakas zmiana

****Hardstyle is my style****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
wiecej nie znaczy lepiej, nawet moze ci tylko zaczkodzic, proponuje taka zamiane jesli np robiłes dotad sztanga teraz rób sztangielkami, robiłes sztangielkami to teraz łap sztange, urozmaicaj troche trening nie koniecznie dodawajac cwiczen, 2 po 4 serie wystarcza

przemas kto ci powiedział ze robienie 16 powtózren jest na rzezbe, przy zachwanej diecie masowej normalnie ci masa idzie, rzezba jak wiekszosc myli nie zalezy od ilosci powtórzen lecz własnie od diety, bilansu kalorycznego, jesli bedziesz trzymał diete redukcyjna to i przy 6-8 powtórzeniach bedziesz robił rzezbe, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Biceps:
- uginania sztangi 12,10,10,8
- izolowane 10,10
- uginania sztangielek 10,10,8,8,
Wzrost 2cm w 3 tygodnie. ale nie trenowałem (ogólnie)5-6h dziennie a tylko ok 2h stąd pewnie ten przyrost i nie dotyczy pewnie treningu, od jutra spowrotem ostro, więc nie wiem czy nie będzie gorzej
Zamieniłem młotkowe na sztangę nie wiem czy słusznie. A te uginania sztangielek robicie ze skrętem w górnej fazie na zewnętrz? ja tak.
I nie wiem czy kolejność jest tu tak ważna sztnaga - ciężarki.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3914
dotąd robilem uginanie przedramion sztangą stojąc oraz uginanie przedramion na modlitewniku, pytanie czy dobrym rozwiązaniem bedzie gdy sztangę stojąc zamienie UGINANIEM RAMION PODCHWYTEM STOJĄC-Z RĄCZKĄ WYCIĄGU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
sprubój jak ja napisałem wczesniej a bedzie dobrze mówie ci, a wypowiedzi zdolnego nie traktuj powaznie, 2cm w 3 tygodnie-nie wiem albo kolo zaczyna cwiczyc dopiero albo dobry koks zarzuca, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAKI INNY TRENING...

Następny temat

Przysiady-help

WHEY premium