SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie - prawie jak Hamlet

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Mi w udo najwygodniej i bezboleśnie nie muszę sie gimnastykować :P Orali nie polecam strzasznie ryją organy :P igła najlepsza zastrzyki się nauczysz robić i bedzie lala

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2014-11-14 12:16:18

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Aleks

Z racji wieku (w tym roku stuknela mi 40-stka) nie zaluje ze podjalem kiedys decyzje o stosowaniu saa,


Po 40stce stała suplementacja testosteronem staje się właściwie nieodzowna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
lestat1986
Buszek na wieczor to przeciez nic zlego


oczywiście, że tak. ale jeżeli przez 10 lat swojego życia budzisz się i walisz chmurę z wielkiego bonga, bo bez tego nie zjesz śniadania, a potem jeszcze kilka razy przywaliisz w ciągu dnia, a na sen obowiązkowo, no bo inaczej noc nie przespana to na pewno nie jest to dobre

TomV8
A czy masz brac to czy to, już sam musisz sobie odpowiedzieć...
A najlepiej to i to meta na kika a test w dalszej cześci programu


czytałem wiele i wynika z tego, co czytałem, że na pierwszy raz jeden środek i tylko jeden...?

TomV8
Ja wyszedłem z założenia po co się katować 5 lat żeby jakos wygladac jak mozna zrobić to w ciągu np 2 lat a reszte czasu poświęcać na utrzymanie definicji itd. Robie to dla siebie i tyle....


bez kitu też jestem powoli tego zdania, co Ty. widzę, że nie tylko ja mam/miałem taką siekę w głowie odnośnie saa (brać, czy nie brać) - to cieszy :D

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Biz0n
Mi w udo najwygodniej i bezboleśnie nie muszę sie gimnastykować :P Orali nie polecam strzasznie ryją organy :P igła najlepsza zastrzyki się nauczysz robić i bedzie lala

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2014-11-14 12:16:18


kto jest w stanie mnie tego dobrze nauczyć? nadchodzi taki moment, że mam już jakieś saa, cały sprzęt do zaaplikowania i co dalej :D myślę, że wiedza teoretyczna tutaj, a praktyczna to wielka różnica. czytam o obrzękach, o opuchliznach, o bólach - nie chciałbym tego, bo można się pewnie zrazić...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no i jeszcze jedno - jestem osobą, która miała kiedyś lipo. zapuściłem się strasznie i miałem po prostu cyce. mam tendencje to otłuszczania się, łatwo mi to przychodzi. oczywiście zostało to już zwalczone, jednak wiem, że do tego predyspozycje mam. co w takim wypadku? czy saa nie sprawi, że pojawi się na nowo? wiem, że można brać IA, aby temu zapobiegać, ale nie wiem czy to działa na 100%...

również pozostaje sakramentalne pytanie: meta w tabsach, czy teść w ampule...

wyżej kolega napisał, że najpierw metka na początek a w trakcie dołączyć teścia. czytałem wiele i większość opowiada się za tym, by na pierwszy raz albo to albo to, bez połączenia razem...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Poszukaj filmików o inj na YT ginekomastia i lipo to kwestia genetyki dlatego to wszystko wyjdzie z czasem ale na wszystko są sposoby

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
teraz pytanie, czy na pierwszy raz może pójsc teść z dłuższym estrem, ten co się kłuce co 5 dni? co by nie musieć się kłóć częściej?

czy faktycznie stawy są bardzo niszczone na cyklu i wszystko strzyka i boli?

czy na pierwszy raz mógłby pójść solo winko?

jeśli podejmę decyzję na tak i będzie to iniekcja to biorę of kors teścia
jeśli podejmę decyzję na tak i będzie to oral to biorę: metę, czy winko?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Bier testa enana jak chcesz mieć jak najmniej injekcji a żebyś poszuł moc :P

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 777 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8085
winko zostaw na kolejne cykle jak już masa będzie, tu na forum zwykle na pierwszy cykl poleca się samego testa, ja tak oczywiście nie zrobiłem i na początek jechałem propa i strombe, ale to czego przede wszystkim się dowiedziałem to to że przyrosty, przynajmniej z początku nie są nie wiadomo jakie wielkie i może dzięki powściągliwości w stosowaniu zbyt wiele na raz można się więcej dowiedzieć o działaniu tych środków. Możliwe że niedługo stwierdze na włąsnej skórze i to mnie przekona, że ilość nie koniecznie przekłada się na progres. Ech.. tak pisze a sam jestem 5 miesiąc na pierwszej bombie, ale taka rada mi przychodzi do głowy chociaż sam jestem przykładem że tu trudno bywa być rozsądnym. Też robie w udko i na razie nie zamierzam zmieniać techniki. Zacznij od poczytania i pooglądania tego co znajdzieśz w goglach i na tym forum na temat zastrzyków. Zwykle sprawa zupełnie bezbolesna, czasem może byc inaczej ale szybko nauczysz się odpowiednio "prowadzić igłę".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Pierwszy szot najtrudniejszy, jak blokada psychiczna zniknie po nim kolejne beda jak bulka z maslem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem

Następny temat

Ból po propie

WHEY premium