SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie - prawie jak Hamlet

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Spadki nie są duże ale są, i Ty je bedziesz dostrzegał najbardziej, a nie daj boże niech ktoś ci na siłowni powie że schudłeś, od razu mysli - wracam na chate i bije 1g testa
To uzależnia, ale najważniejsze jest to żebyś znał swój organizm, robil badania dbał o profilaktykę i mozna lecieć na mądrych dawkach, nie trzeba jednac po 1g ew itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Znam ludzi którzy walą po 1g testa a wyglądaja jak g**** :P wielcy znawcy karkorystyki. Zawsze byłem fanem najmniejszych dawek, i w miare zdrowego progresu :)

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Biz0n
no dla mnie to też jest już styl życia. nie wyobrażam sobie mojego 5 dniowego tygodnia bez 3 treningów. nie wyobrażam sobie nie dać z siebie 100% do pożygania. stwierdziłem, że to będzie mój sposób na życie.

easyjerzy
tego właśnie się boję, że na jednym razie, jak pisze Biz0n, się nie skończy jestem jaki jestem, znam siebie i jak mi się spodoba, to kude pewnie popłynę w tym daleko :D

jednak jeszcze tak sobie myślę, czy warto dla jednego razu, dla spróbowania, zobaczenia co i jak delikatnie truć sobie organizm? w sumie i tak jestem lekkim hipokrytą, ponieważ ja kiedyś (tak do 2 lat wstecz) brałem bardzo dużo narkotyków. wpadłem w takie a nie inne towarzystwo, spodobało mi się to i tak de facto oprócz płynnych rzeczy typiu opium, czy hera to wszystko już przeze mnie przelazło w tym życiu. dlatego tekst z mojej strony o szkodliwości saa jest raczej nie na miejscu no ale mimo wszystko, tamto życie za mną, jest nowe przede mną no i tak sobie dywaguje sam ze sobą, co zrobić...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
też byłem kiedyś ćpunem w bardzo młodym wieku ale stwerdziłem że siłownia jest ważniejsza i od 2 lat nic nie używałem. Czy to jest trucie organizmu ? sprzeczałbym sie, jeżeli dobierzesz właściwy środek który długo się nie utrzymuje w organizmie po cyklu wszystko wróci do stanu przed :) Życie jest jedno warto je przeżyć tak jak się tego chce :)

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2014-11-14 11:07:06

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Trucie jest wtedy gdy wbijasz bezmyślnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
ami nawet jak wejdziesz na kurace żeby tylko zobaczyc jak to jest to na pewno NIC Ci sie nie stanie, oprócz tego że będziesz chciał drugiej, albo zaczniesz sie zastanawiac czy schodzić z tej pierwszej.

Wg mojego planu powinienem byc teraz off do końca roku, a zamiast off-u jest mostek który powoli przestaje byc mostkiem bo dawki ida lekko w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Biz0n
no ja przećpałem, wstyd się przyznać, 7 lat. ale od 2 lat, oprócz sporadycznego jointa, nic nie biorę. właśnie siłownia sprawiła i ten styl życia, że jest jak jest
no tak, w sumie racja, zawsze można wybrać środek, który ma mały okres półtrwania i szybko wyjdzie z organizmu...

TomV8
no i właśnie tego się obawiam, że na pierwszym razie się nie skończy!! a mimo wszystko ochota spróbowania jest przeje banie ZA DUŻA.

F U C K , z jednej strony już się cieszę, że wrzuciłem ten temat, a z drugiej strony już żałuje, bo mętlik mam jeszcze większy, ale już powoli zaczynam się, dzięki Waszej rozmowie ze mną, podejmować powoli decyzję...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Też wypaliłem troche tego gówna no ale cóż człowiek nie jest idealny ważne że tylko jarałem to g**** a nie ćpałem stymulantów, papierosów nigdy nie lubiałem i alko też :P byłem takim małym rasta :P ale siłownia to jest moja świątynia i ona mnie wybroniła od wszystkich złych decyzjii w moim zyciu. Tak jak Tom pisze ja ledwo zacząłem mój 1 cykl a już wiem jaki będzie drugi xD coś w tym jest

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2014-11-14 11:18:35

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Biz0n
miałeś przed pierwszym cyklem podobne myślenie do mojego? podobne obawy, czy jak to tam nazwać? No i widzisz, wziąłeś raz i pewnie już poleci dalej :D
PS. dla mnie jaranie to był dodatek do całej reszty, niestety. Ale za to jest jeden plus, nigdy nie piłem alko, aktualnie jak Ci wypije pół piwa, dosłownie pół, to już mi się kręci w głowie ;p

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Miałem obawy, 1 strzał był dla mnie czymś dziwnym. Gdy zablokowało mi mojego testa a syntetyk się nie załadował czułem się jak ciota nie wiedziałem że tak jest nikt mi nie powiedział że tak objawia się 1 cykl ładowania syntetycznego testa bałem się że poj**ie mi w gospodarce. Ale domyśliłem się że na pewno tak się stało:P Stany depresyjne itp spałem po 20h dziennie ale miałem tak przez 5 dni a później jak się załadował to potęga :D napisałem Ci jak objawia się pierwsze strzały gdy Twój test jest zablokowany a syntetyk się nie załadował więc już wiesz co Cię czeka przez pierwsze dni :) później już jest tylko lepiej. Przemyśl, poczytaj, wyedukuj się i podejmij decyzje sam. Towar bierz z najlepszej półki na koksie nie oszczędzaj taka moja rada :)

Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2014-11-14 11:34:30

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem

Następny temat

Ból po propie

WHEY premium