SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 140 Wiek 14 lat Na forum 280 dni Przeczytanych tematów 2095
Siema posiadam takie suple jak HMB beta alanina i kreatyna noi jak to mogę brać? postanawiam na nich ćwiczyć od maja bo narazie przerwę robiłem no i czy brać wszystko razem czy np 1.5 miesiąca kreatyna i 2 miesiące hmb+beta alanina czy jak mógłby ktoś napisać prosze

Waga: 53 kg
Wzrost: 163 cm

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12321 Napisanych postów 12120 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 320120
kreatyna i ebta alanina możesz brac caly rok wtedy stała dawka kreatyna 5g i 3-4g BA codziennie o dowolnej porze dnia lub w cyklu wtedy dostosować dawkowanie z podziałem na dni treningowe i niettreningowe, w nietreningowe 3-4gBA i 5g kreatyny o dowolnej porze dnia, a w treningowy kreatyna 2x5g, a beta alanina 2x3g wystarczy, tak żebyś miał 6-7g w ciągu dnia
co do hmb to zbędny, ale jak już masz to beirz tak jak masz na opakowaniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6381 Napisanych postów 75326 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631584
Masz 13 lat , daruj sobie suple w tym wieku . Dużo ruchu i zdrowe odżywianie to wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 7059 Napisanych postów 8441 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 233155
Jak wyżej . 13 lat więc wystarczy ci 10 zasad zdrowego odzywiania i codzienna aktywność aby zdrowo rosnąć - na silowe ćwiczenia , diety a tym bardziej suple przyjdzie czas kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10948 Napisanych postów 118789 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389689
Poczekaj ze 2 lata,. suple się nie popsują. Nie wiem po co się w tym wieku za nie łapiesz.

Teraz to dzieciaki na wszytsko kasę mają, ja w tym wieku sobie nie mogłem na takie rarytasy pzowolić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8037 Napisanych postów 149271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183910
zainawetuj kase w
-omega 3
-witaine d3
-witamne k2
-magnez
-wapn

zdecydowanie to bardziej sprawdzi sie obecnie w Twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3825 Napisanych postów 63295 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680190
Poza tym zapraszam do działu junior sfd:

Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Submission Science

WPC