SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pupa x 2 %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
Sorki że znowu zaśmiecam tym post ale do odświeżanych mało kto zagląda No więc chce spytać czy uważacie że możliwe jest zmniejszenie rozmiaru pupy gdy sie ćwiczy na mase??? Tzn. na każdą inną patrię wykonuje ćwiczenia serie powtórzenia jak na mase a na pupe 15-20 czyli bardziej pod rzeźbe. Czy to coś da(chodzi mi o zgubienie paru centymerów z pośladków) czy nie warto nawet sobie tym głowy zawracać??? Zawsze trudno mi było jakoś łapać mase teraz mi dobrze idzie i nie chce sie odchudzać z tego co narazie mam żeby tylko zgubuć troche pupy Weźcie mi coś poradzcie.

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Arni pisał, że rozwinięte mięśnie dwugłowe uda zmniejszają wizualnie pośladki. Może je za mało ćwiczysz?

Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
myślę że jest to możliwe jezuuuu wy to macie problemy z tymi dupami nie powiem

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
No to w jaki sposób to zrobić jak jest to możliwe??? Ciesz sie że nie masz takich problemów Ja też jeszcze niedawno nie miałem jak zacząłem robić pełne przysiady to mi za***iście skoczyła ta pupa... (k***a żeby tak lata czy bic skakał)

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Hmmm...mam trochę podobny problem niestety Moim zdaniem ćwiczenie tyłka nic tutaj nie da, chyba że chcesz dołożyć jeszcze kilka cm Powinno wyglądać lepiej, jeśli zgubisz trochę tłuszczu. Przypominam jednak, że to już zależy przede wszystkim od diety, dopiero w dalszej kolejności od treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
poprostu spal tluszcz :) miesien jesli bedzie suchy - bez tlsuczu bedzie wygladal ladnie --- mam taki sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
hehe ale macie problemy

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
No tak ****u spal tłuszcz Tylko jak spalić tłuszcz z pupy bedac na cyklu masowym A co jeśli bym robił np. 2-3x w tygodniu po 6 serii przysiadów pełnych z małym ciężarem 15-20 powtórzeń??? StachB od tego by chyba bardziej nie urosło Co o tym myślicie??? Aha i co jet lepsze waszym zdniem na pośladki pełne przysiady czy martwy na prostych nogach???

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
Odpowie ktoś czy nie???



Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Nie wiem nie mam takich problemow

..::JUST DO IT::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie sztangielek na płasko...

Następny temat

===>5x czy 10x ?? :-((<===

WHEY premium