SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pudzian będzie walczył?

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 434
Pff pudziana by jakiś gość z wagi lekkiej pokonał.. LUDZIE MIĘSNIE TO NIE WSZYSTKO! On machnie 2 razy ręką i już się zmęczy..a jak ma być szybki jak ma takie muły.. Spokojnie przegra :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 434
a co do bólu to trenuje Tajski Boks i na początku mnie tak bolały piszczele a teraz po 4 miesiącach już nie czuje tego tak ostro.. 80% mniej tego czuje.. Moge sie nawalać ile sił, a wtedy to jak bym z całej siły walnął to bym sie zwijal z bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Masz ty gościu pojęcie co piszesz?
Oglądałeś kiedykolwiek zawody strongmanów? Jeśli uważasz że machnięcie 2 razy ręką jest bardziej wyczerpujące niż którakolwiek z konkurencji to jesteś typowym stereotypowcem nie mającym zielonego pojęcia o czym pisze. Po zatym pudzian z sz walki doczynienia ma od kilkunastu lat , jest nieźle rozciągnięty, umie kopać biega i ma dobrą kondycję.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2009-04-05 00:25:52

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Dokladnie !!.Skad sie tacy idioci biora Pudzian to chyba jeden z bardziej kondycyjnie,szybkosciowo i silowo wszechstronnie rozwinietych sportowcow.Niejeden dobry fighter by sie zesral kondycyjnei i wydolnosciowo podczas konkurecji strongaman.To ****a nie 3-boj silowy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1318
dokładnie! nierubcie z pudziana łajzy! dobry jest,silny,masywny jak na ta mase jest bardzo zwinny i szybki! a wogule cały czas sie bawi w sztuki walki,boks i karate! dobra szkoda rozwijac ten temat jak same małolaty na tym forum!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Wiecie z pudzianem moze byc róznie to nie jest tak ze jak on szybko z walizkami biega to odrazu bedzie kondycyjnie w walce swietny on sam przecierz podczas tego treningu na tarczach musiał odpoczywac a całosc trwała 20 minut...wszystko sie zgadza pudzian ma o walce pojecie tylko to wszystko wymaga odpowiedniego treningu,osobiscie bede mu kibicował w kazdej jego walce bo jest równy gosc i zawsze go ceniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ma chłop wielką siłę, wszechstronne przygotowanie fizyczne, (np taki parogodzinny trening taneczny to dla nikogo lekki nie jest , a co dopiero dla 140kg chłopa - a poza tym biegał, pływał, grał w rugby), zawzięty jak s****ysyn, startuje i trenuje jak psychopata, ma pieniądze na przygotowania, ma pojęcie o SW - także praktyczne. Co może mu przeszkodzić?
Jasne, że trzeba trochę czasu żeby to trochę odpowiednio ułożyć, ale...

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-04-06 22:58:13

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-04-06 23:03:14

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
czy popek wygrałby z pudzianem? trudne pytanie... różnie mogłoby być. pudzian kiedyś sparował z saletą i dostał ogromny wpier..l. sam zresztą mówił że wymiękł. a wszyscy wiemy jakiej klasy zawodnikiem jest przemek. powiem tak: popek to dziecko ulicy, wiele jest głosów na temat jego umiejętności ale mało znalałzoby się chętnych do walki z nim. siłe ma, dynamkię również, z techniką jest gorzej ale ma za to dodatkowo(w przeciwienśtwie do mariusza) małe pojęcie o parterze. po tym co widziałem na własne oczy- jak pudzian się prezentuje powiem z największym przekonaniem- że gdyby miał wejść do klatki z Popkiem z całą pewnością by przegrał.
i co z tego że trenował boks i karate. ja też od dizecka grałem w piłkę i nie znaczy to że gram porównywalnie do zawodowych piłkarzy.

dodam jeszcze że po wizycie w Japonii gdzie Pudzian zobaczył jak wygląda to wszysko od wewnątrz przestraszył się i stwierdził że to nie dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2952
Pudzian jest KROŁEM STRONGMANÓW i niech tak zostanie. Deckers chciał walczyć w mma i dostawał wpierdul chociaż był mistrzem w muay thai. niech każdy robi to co umie najlepiej i nie kaleczy innych dyscyplin tylko po to żeby pokazać: ja też mogę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ok. yogi. Masz rację. Idź do Mariusza i w ten sam sposób KAŻ mu zostac w strongmanach.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIAŁ: DIETA SUPLEMENTY Hubert Olborski - archiwum SDW

Następny temat

HULA-HOP !

WHEY premium