SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pszczyńska akademia sztuk walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20987

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
spoko, ale nie uważasz, że uderzeniem można uszkodzić czaszkę? oczywiste jest, że nie zabijesz gościa jednym ciosem, bo jest to niemożliwe (chyba że w filmie ), ale napewno jakieś ziarenko prawdy w tym jest. Być może akurat uderzenie w te dwa punkty nie zabijają, ale po dostaniu konkretnego buta prosto w mordę na ulicy też może pozbawić przytomności na jakiś czas ;] byłem świadkiem, jak jeden z moich znajomych z byłej siłki wypłacił leszczowi liścia na twarz i koleś zemdlał i nie był to raczej żaden punkt witalny, a efekt był i chyba o to chodzi w mówieniu o takich punktach? wiadomo, że nie będziesz jakimś STREETkillerem, ale są miejsca, które mogą Ci pomóc wygrać w walce jeśli wiesz gdzie są...

Zmieniony przez - -j451u- w dniu 2006-10-29 19:22:10

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
widzisz vtserafin dlatego mówiłem zeby wypowiadały sie osoby kompetentne i niepotrzebnie pisałeś jak nie masz zielonego pojecia i jeszcze bezpodstawnie zarzucasz naciąganie ludzi. A jasiu troche niedosłyszał i z tego co pamietam nie chodziło o nasade nosa. Pozdro
Chwile mnie nie było a tyle sie wydarzyło
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tofik co do styli jakie trenujecie mam jednoznaczne zdanie: Zesrasz się a nie obronisz. O to sie pytałeś w ankiecie. Takie jest moje zdanie dotyczące Kung Fu i Combatów. Jeśli wiesz lepiej to po co się pytasz?

Zielonego pojęcia nie mam o twoim trenerze ale nie to jest tematem tej dyskusji!



Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-10-29 20:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
ja sie pytam i nie mam żadnego zdania na ten temat a ty nie miałes styczności z pasw a duzo na ten temat masz do powiedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Z pasw nie miałem do czynienia ale na temat Kung Fu i Combatu mogę mieć zdanie bo style te nie pochodzą z pszczyny prawda?? Jeszcze raz odpowiadam na pytanie postawione w temacie: Na Kung Fu nie nauczysz się walczyć, co najwyżej będziesz wygimnastykowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a pasw to chyba nie tylko kung fu i combat? a mówimy konkretnie o pasw
koniec offtopu
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pod boks tajski

Następny temat

sztanga czy pompki?

WHEY premium