SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przelicznik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32515
elo, sorry za ten temat, ale nie moge znalesc w archiwum o rzeczy, ktora mnie interesuje, a mianowicie przeliczanie ciezaru i powtorzen aby otrzymac maxymalne wycisniecie na klatke...

krok po kroku...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46603 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiem na jakiej stronce sie to znajduje ale podaj swoj email to ci to przesle bo mam taki przelicznik na kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7492
Jak bys mugł to mi tez przeslij prosze .

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F

<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3038
Moj mail to geniu123@op.pl Prześlij mi ten przelicznik. Jestem ciekaw.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 31902 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94077
w jakims felxie myblo ze mnozysz razy iles tak i wychodzi ale to nie jest prawda zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32515
a moj meil to jay_culter@wp.pl

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 416 Napisanych postów 15594 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91830
mp w stosunku do wyciskan seryjnych jest uzaleznione od prowadzonego treningu wiedz ja bym sie tak na przeliczniki nie napalal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 18684 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117415
http://www.paker.kulturystyka.pl/inne/multimedia/przeliczniki.xls tu jest link do tego ale soga kopsnijcie, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
elegancko dostajesz soga w w prezencie na swięta...

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 18684 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117415
dzieki na swieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1821
wez mi wyslij jak moglbys ten program albo chociaz link wyslij na gg:13457644 lub e-mail majdanostrowski@tlen.pl

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o takim treningu !!!!!!! PILNE

Następny temat

Pytanie dot. progresji.

Masa