SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc plan!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Cześc mam 16 lat 61 kg i 172.5cm
Chce zeyście mi pomogli co mam zrobic zeby miec dobrze ciało wyrzeźbione i jaka diete zeby troche przybtrać na masie mam juz troche wycwiczone ciało ale to jednak zamało sam w domu robie pompki brzuszki...itp
Jkabyście mogli to zrobcie mi jakis plan co mam robis bradzo prosze w moim wieku nie mozna uzywac odzywek wiec przez dobre odzywianie musze sobie jakoś radzić pomożcie!!!
Chciałbym zebyscie mi pomogli bardzo mi na tym zalezy prosze o dobry plan cwiczen...!!! oczywiscie usstosunkowany do mojego wieku wagi i wzrostu....!!!
______________________________


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 61kg

Wzrost: 172.5cm

Cel treningowy: dobzre zbudowane i wyrzeźbione ciało i troche przybrac na masie(dieta)

Staż treningowy na słowni: cwicze w domu ale mam zamiar zaczac na siłowni pocztek

Uprawiane inne sporty: skok w dal bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangietki niedługo siłownia

Dieta: chce zebyscie mi pomogli z dieta na przyrost masy

Przeciwskaznania medyczne: zadnych

Zażywane suplementy: chyba jeszce nie moge zazywac??? nie biore

Kamol@16

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o plan zeby miec dobrze wyrzeźbione ciało i troche przybrac na masie(dieta)

Następny temat

Trening FBW do oceny z naciskiem na klatke

WHEY premium