SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ze spalaczmi, nie moge ich brac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Zaczne od tego ze moj staz nasilowni to ponad 5 lat. lata wczesniej przed latem zawsze robilem redukcje i z pomoca przychodzily mi spalacze takie jak tight, thermal pro a nawet efedryna + kawa.

Mam tendencje do tycia, sama dieta i silownia plus aeroby bardzo ciezko zbijaja moja wage wiec musze wspomagac sie spalaczami

problem w tym ze w zeszlym roku jak i w tym nie moge przyjmowac spalaczy... Czuje sie po nich zle. mam wysokie cisnienie, glupie mysli, plytki oddech i o wiele gorsza wydolnosc, czuje jakbym mial zaraz zemdlec albo jeszcze gorzej. kiedys tak nie bylo. Teraz wystarczy mi kawa rozpuszczalna i zle sie juz zacynam czuc.
W tym roku redukcje zaczelem stanardowo bez supli, najpierw dieta, pozniej do tego aeroby, potem zielona herbata. Niestety zjechalem 3 kg i dalej nie dawalem rady, a z racji tego ze jestem aktywny w ciagu dnia nie moge robic sobie zadnych dietek cud 1000 kcal, potem sprobowalem dorzucic zwykly slaby spalacz olimpa, po ktorym na poczatku bylo ok potem czulem sie jak opisalem wyrzej

kiedys moglem pic kawe, brac spalacze itd...

dodam ze robilem EKG oraz echo serca i niby wyniki byly ok. krew, mocz rowniez

moze ktos wie dlaczego moga wystapic problemy ze spalaczmi ? moze sa jakies inne suple pomocne w odchodzaniu a nie sa takimi stymulantami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
mamy wystawić Ci taką poważną diagnozę za pośrednictwem internetu bez jakichkolwiek badań?

zabawny jesteś? takie pytanie zadaj wyspecjalizowanym lekarzom, i to radzę zasięgąć wiedzy u przynajmniej dwóch...
Nowoczesne spalacze i to te które wymieniłeś to nie cukierki i radzę być pewnym co do swojego stanu zdrowia zanim zacznie się z nimi przygodę.

Pozatym bez spalaczy spokojnie mozna walczyć z tłuszczem. Przy odpowiedniej diecie i treningu spokojnie uzyskasz to samo co ze spalaczami. Ale jak widzę sam piszesz że nie masz czasu na diety. W takim razie zapomnij o walce z tłuszczem. Bez zmian nawyków żywieniowych daleko nie zajedziesz. A tylko odpowiednio zbilansowana dieta pozwoli Ci stworzyć warunki w których będziesz spalał tłuszcz.

Napisz w jaki sposób się odżywiasz.
Zainteresuj się herbatą Yerba Mate na ten czas..

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
kolego, wiem ze nikt diagnozy nie wystawi ale moze podrzuci jakis pomysl bo ja po lekarzach chodze i nic mi nie pomagają... pytalem tez o suple przydatne do redukcji (bcaa, aminokwasy, witaminy, bialko oczywiscie mam, mozliwe ze to wystarczy)

Trening aktualnie to FBW, aeroby
Dieta oczywiscie jest:

posiłek 1
10białek jaj
100g płatków owsianych
100g truskawek lub jakiegos owocu ( arbuz ew jakies warzywko )
10g oliwy z oliwek

2posiłek
200gpiersi z kurczaka
100gciemnego ryzu ( 1 torebka ryzu brązowego )
10g oliwy z oliwek ( ew z pestek winogron czy dyni )
150g gotowanych warzyw

3posiłek ( przed treningiem )
200gpiersi z kurczaka
50g ciemnego ryzu ( pol torebki )
15g oiwy z oliwek
150g warzyw

4posiłek po treningu
350g twarogu chudego
100g makaronu razowego lub durum
100g jakiegos owoca
10g oliwy z oliwek

5posiłek
200g miesa wolowego, indyczego, kurczaczka, ew wedliny sopockiej lub wedzona piers z indyka
100g ciemnego ryzu
150g warzyw
10g oliwy z oliweg/15g margaryny rama olivio lub benecol

posiłek 6 przed snem

150-170g rybki lub 250g twarogu chudego
150-200g warzyw lub 2kromki razowca

to jest moja normalna dieta 3200 kcal, przy redukcji jem troche mniej tzn ucinam sobie jakies 300-600 kcal z węgli, tzn np mniej ryzu

wzrost 172, 90kg, chcialbym zejsc ponizej 85 kg, najlepiej z 80-82
ale w czyms tkwi problem i niewazne jakbym sie staral nie moge zejsc ponizej 90 kg, a to przy moim wzroscie jest zdecydowanie za duzo. przy bardzo redykcyjnych dietach tzn bardzo duzym deficycie kalorii nie mam sily do zycia, a ze mam troche pracy i troche noszenia ciezarow i duzo latania nie moge sobie pozwolic zebym nie mial sily chodzic



Zmieniony przez - quakemind w dniu 2009-07-28 12:23:50

Zmieniony przez - quakemind w dniu 2009-07-28 12:26:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA u SPORTOWCÓW - zapotrzebowanie kalori + pytanie

Następny temat

Czesc prosze o pomoc

WHEY premium