SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z płatkami owsianymi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie czemu mają być owsiane skoro takie wartosci są:
Płatki kukurydziane Nestle Corn Flakes
kcal 370 białko 7,3 tłuszcze 0,8 węgle 83,3

czemu te są złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
kukurydziane są bardzo przetworzone, mają wysokie IG oraz nie posiadają tyle mikroelementów co owsiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 720
Gotuj płatki w wodzie lub mleku, sprawdź czy już są miękkie zanim wyłączysz. Mój kolega zalewał wrzątkiem i miał podobny problem. Jeśli po kilku dniach bedzie to samo, kombinuj inaczej. Ktoś napisał o omlecie, omlet to dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 205
dzięki wielkie przez jakiś czas odstawie płatki a później spróbuje sposobu mukina :) mam nadzieje, że mi pomorze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Ja na płatki owsiane mam taki patent - dodaję do nich całe, surowe jajka, banana(y), trochę miodu do smaku i wszystko mieszam blenderem, aż się zrobi w miarę jednolita, gęsta masa. Z tego smażę placki - nie ma takiej możliwości, żeby komuś nie smakowały polecam

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2008-10-31 23:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
a czy można miec problemy żołądkowe przez owoc; jem je razem z ryżem białym, jajkami na twardo na śniadanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Owoce w zoladku fermentuja i pomimo,ze nadaja sie na deser,zoladek by wolal,zeby spozywac je przed posilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
tzn. zjem sobie najpierw np. 2 jabłka, a dopiero po nich paczke ryżu, 2 jajka/mięso i jakieś pestki dyni i czasami właśnie mam problemy żołądkowe Ale jak zamiast jabłek zapodam 2 łyżki miodu to takich problemów raczej nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
To sprobuj dac jedno jablko i nie bislko przed posilkiem,a posilki staraj sie robic bialkowo-tluszczowe albo bialkowo-weglowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
ok, thx, będę kombinował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słodycze, fast-foody

Następny temat

Przyjaciele na talerzu.

WHEY premium