SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodycze, fast-foody

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Witam wszystkich!!!

Dlaczego w wszystkich działach pisze że jak chcesz przytyć to musisz zrezygnować z fast-foodów, słodyczy...itp. Ja uważam że gdy chce ktoś przytyć to powinien jeść wszystko na co ma ochotę i kiedy chce, ale oczywiście jeść też dużo białka czy węglowodorów.

Więc co mają te rzeczy do tego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
WEGLOWODANÓW*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4185
Witaj!
Jezeli tak myslisz to jestes w bledzie!
Fast-fodami i slodyczami masy miesniowej nie zrobisz tylko zalejesz sie tluszczem.
I nie weglowodorow tylko weglowodanow;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
No tak, ale i tłuszcz też ma swoją wagę i będę lepiej już wyglądał, a podczas treningu potem i tak go spale.

Poprawiłem się niżej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
j/w jestes w bledzie ...

Takie jedzenie typu 'fast food' zawiera puste kalorie, na ktorych masy miesniowej nie da sie zbudowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
Łatwiej nie nabierać tłuszczu, niż później go spalić. . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Ale mi chodzi o to że nawet przez ten tłuszcz mój wygląd sie poprawi, a znaczenia ma to ogromne dla mnie bo jestem b.chudy mam 180 i ważę ok.56kg. Więc mam duża niedowagę. A co do tłuszczu to spale go bez problemu bo jestem osobą bardzo aktywną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
a zdrowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
masz dobre?? to szanuj je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 289
Fast foody są rakotwórcze (przypalone tłuszcze i tak dalej ...), poza tym należy się wystrzegać jak ognia przetworzonej żywności. Chcesz wiedzieć dlaczego ?

TSC Crew : Rodzina nie zapomina.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Piszesz ze chcesz sie zalac a potem i tak to spalisz


Wytłumacz mi gdzie tu sens??


btw: jak jestes rzeczywiscie hardcorowym ekto to i tak sie nie zalejesz

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nerwowy,egresywny pobudzony na low carb high fat diet

Następny temat

problem z płatkami owsianymi

Wiecej