SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nitro II

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok to postaram sie jeszcze poprawic diete choc mieszkam z rodzinka no i nie mam funduszy na idealna diete no ale sie postaram jak moge.
I wlasnie nie wiem co jest bo ja wcale szybkiego metabolizmu nie mam

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Zadbaj o dietę, zamiast kupować suplementy dołóż kasę żeby wzbogacić posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dzis zjadlem
1. platki z mlekiem
2. talerzyk makaronu z sosem

przed treningiem dzis zjem worek ryzu z odrobina ryby- jak dzis nie zadziala no to przepraszam bardzo ale co to za suplement

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
jakie płatki kukurydziane jesz ?

Makaron z sosem dobre mniam

no jak nie zadziała, to wtedy rozpiszesz dokładnie co i jak, postaramy się Tobie pomóc.

Dziwne bo mówię na masie to się ma pompę od samego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Dziwne bo mówię na masie to się ma pompę od samego ćwiczenia.

Jak masz odpowiednia ilosc WW a tu nie ma ...;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
Ile minut po posiłku wsuwasz Nitro 2?
Najlepiej zrobić godzinną lukę między posiłkiem a porcją Nitro, po 30min trening i musi być ok.
Jak to nie zadziała to źle wykonujesz ćwiczenia

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Kurde samo AAKG ok, w małej dawce może nie zadziałać.

Znajdziemy Przyczynę co i jak.

Podaj jeszcze Trening ale dokładnie wszystko musimy coś zadziałać bo ewidentnie coś jest NIE TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Bercik jakie dotychczas suplementy spożywałeś? Widocznie nie działają na Ciebie tego typu preparaty, choć to dziwne mam znajomego na którego AAKG nie działa zbyt specjalnie natomiast po wzięciu Nitrobolonu Energizera ma naprawdę dobrą pompę, i zawsze jest zadowolony z treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
PRZYJEDZ DO ŚWIECIA DO MNIE NA TRENING TO COŚ PORADZIMY......
POWAZNIE NA BRAK PRACY, POMPY NA TRENINGU MOZE WPŁYWAC...
DŁUGI OKRES TRENINGOWY BEZ PRZERW
MONOTONIA TRENINGOWA
BRAK ZAMIAN ĆWICZEŃ
BRAK ZMIAN ILOŚCI SERII I POWTÓRZEN
ZŁA DIETA ZBYT UBOGA W WĘGLOWODANY
PRZEMENCZENIE ORGANIZMU
BRAK MOTYWCJI
JEŻELI PO 2-3 DNIACH PRZERWY NP. SOBOTA NIEDZIELA NA PONIEDZIAŁKOWYM TRENINMGU NP. BICEPS NIE MASZ POMPY NIE CZUJESZ GO TO JEST KTÓRAS Z TYCH PRZYCZYN. JA OSOBIŚCIE W WIEKU 18 LAT TRENOWAŁEM POPROSTU ZA DUZO I NIE MIAŁEM POPMPY.TERAZ WIEM ZE NIE LICZY SIE ILOSC TYLKO JAKOSC .PAMIETAJ ABY PRZERWY MIEDZY PARTIA TRENOWANA BYŁY CONAJMNIE 3-4 DNIOWE .JA CZESTO TRENUJE DANĄ PARTIE RAZ W TYGODNIU,MIĘŚNIE MUSZA BYC PRZYGOTOWANE DO TRENINGU WYPOCZETE I ODZYWIONE WTEDY BEDA PRACOWAC .
NP.
BICEPS TRNOWANY PONIEDZIAŁEK NASTEPNY TRENINING NIECH BĘDZIE PIĄTEK SOBOTA DO WYBORU.ALBO NAWET W PONIEDZIAŁEK.
ZASTOSUJ ĆWICZENIA NP . BICEPS
UNOSZENIE SZTANGI PROSTEJ 3X15-12-10
UNOSZENIE HANTLI 3X8+8
CZYLI UNOSZENIE H.DŁONIOWO ŁOKCIE COFNIĘTE DO TYŁU+ MŁOTKI
POWINNO BYC DOBRZE JEZELI NIE DOTYCZY CIE TO CO NAPISAŁEM POWYZEJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
trening: A
nogi:przysiady
plecy:podciaganie na drazku do klatki
klatka:wyciskanie na plaskiej
bic:uginanie ramion z gryfem mocno lamanym
tric:prostowanie ramion na wyciagu
barki:wyciskanie zaa karku

B
nogi:wspiecia na palcach
plecy: 2x M 3x wioslowanie hantla
klata:wyciskanie na skosnej
bic:uginanie ramiona z hantla
tric: pompki tylem z obciazeniem
barki:unoszenie hantli bokiem trening podawalem strone wczesniej ale skopiowalem jeszcze raz tak platki kukurydziane, najczesciej jem nestle corn flakes ale pare dni wsuwalem Cini Minis bo nie bylo corn flakes w sklepie

King tak jak mi doradzono jem tak posilek 30 minut potem nito II 30 minut dalej trening. Czyli posilek godzine przed treningiem a porcja nitro II 30 min przed treningiem.
jak narazie 3 posilki zjadlem
1. platki z mlekiem
2. talerzyk makaronu z sosem
3. teraz smazone ziemniaki i pare orzeszkow solonych

przed treningiem zjem 1 worek ryzu+ryba

Narazie mialem tylko 1 cykl kreatynowy mono z Vitalmaxa +120 capsow cell pump: efekty bardzo srednie bo mono bylo mesh 250 bardzo rozdrobnione i puszyste jak bralem miarke 5 g to tak naprawde bylo tam mniej tego, a tez nie czulem zadnej pompy po 120 capsow cell pump- bralem 8 capsow przed treningiem w roznym polaczeniu to bralem czasem 8 capsow przed treningiem a czasem rozdzielalem 4 capsy przed i 4 capsy po. Inne suplementy: BCAA, bialko, gainer, witaminki (tez z treca ;] )



ostatnio zrobilem sobie nawet dluzsza niz zwykle przerwe na regeneracje 1 miesiac, zwykle robilem 2 tyg przeryw ale slyszalem ze raz na dluzszy czas tez taka dluzsza przerwa moze dobrze zrobic. Cwiczenia ostatnio byly zmieniane na inne.
Regeneracja jest git dobrze sie wysypiam, z trenignu na trening miesnie sa wypoczete nie czuje zeby mi gorzej szlo czy zebym mial mniej sil niz zwykle. Cwiczye fbw 2x w tygodniu dawniej cwiczylem splitem ale jak sprobowalem fbw duzo lepiej mi idzie

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-08-06 13:56:22

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na redukcję tk. tłuszczowej i rzeźbę

Następny temat

białko trec/V-S

WHEY premium