SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro Pack

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Witam
jestem wlasnie na kupnie odzywki : nitro pack ( trec )
co sadzicie o tym produkcie???
planuje cykl nitro pack (trec)+ reactor pro 3 (trec)+ jakas glutamina co sadzicie o takim cyklu??
z gory dzieki za odp
pzdr

GaC3k

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Bardzo fajne polaczenie

Jednak jesli szukasz mocniejszych wrazen to polecam Nitrobolon Energizer .

Przy nitro packu trzeba troche kapsulek sie nalykac a tak wypijesz sobie i pasuje . Ale to twoja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
wlasnie do nitrobolonu niemam przekonania bralem i nic :(
mam nadzieje ze to cos da o wszytskim wiem tylko o nitro packu niema duzo opin bo to jak narazie hyba nowy produkt :)

GaC3k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
czekam na opinie tych co brali bo jak nic niedaje to niema co kupowac:)

GaC3k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Remik zgodzę sie z Tobą że trzeba się troche nałykać,ale co to za problem

co do Nitro II to wiele osób ma odmienne zdanie

spróbuj Nitrobolon Energizer po tygodniu bardzo dobrze się rozkręca,więc warto zainwestować kase

GaC3k chyba piszemy przez ,,ch"_____to tak na przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
ok dzieki za opinie;)
poczytam troche o Nitrobolon Energizer popacze po forum i zobaczymy;)

GaC3k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
NApisalem ze chodzi o Nitro. Energizer wiec nie wiem o co loto

Na mnie nic nie dziala tak mocno pompujaco jak wlasnie to . I wg mnie nitro pack podziala lzej jesli stosowales juz ktorys nitrobolon . Bo organizm sie przyzwyczaja do substancji . A w nitro packu jest mniej pomperow niz np w Nitro Energizerze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
aha :)
teraz sie zastanawiam czy nie wziosc sobie cos na mase czyli mass xxl + reactor pro 3 + jakas glutamina , po takim cyklu chwile przerwy i sprobuje na nitro energizer.

GaC3k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
a nie lepiej mono+Nitro E?

tanio i dobrze będzie. Kreatyna podziała jak trzeba, a Nitro E do Tobie solidnego kopa przed treningiem

do tego mass xxl żeby kcal podbić w diecie i powinno być ok

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Nitro pak wymiata bynajmniej jak dla mnie lepiej sieka od N.E. i porownywalnie do starej 2 troche dlugo sie wkreca bo 2 tygodnie ale jak sie wkrecil to mega spuchniecie Polecam...
Ps. co tam masz pare kapsulek STERO -PAK -- tu trzeba sie nalykac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glucosamine + msm

Następny temat

Problem

WHEY premium