SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z masowaniem nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Witam wszystkich koksow. Zwracam do do was o pomoc. Problem polega na tym, że niestety mimo treningu nóg, nie zauważam przyrosty masy mięśniowej. Ćwiczę nogi raz w tygodniu, od ponad połowy roku. Mój plan w poprzedni piątek wyglądał następująco : przsiady ze sztanga 1 seria ciężar rozgrzewkowy 80kg po 10 przysiadow. Druga seria 90 kg po 10 przysiadow. Trzecia 100 kg po 6. Czwarta 115 po 6. Piąta 125 po 6. Robiłem też dwuglowy i czworoglowy na maszynie też ze sporym obciążeniem. Ostatnie ćwiczenie wykroki ze sztangielkami jedna 12 kg 4 serie po 10 wykrokow. Do tego łydki ze sztanga na obciążeniu do przysiadow który wyżej opisałem, a i w środa martwy ciąg. Tak wygląda moje ćwiczenie nóg co tydzień. Odnośnie diety, jem bardzo duzo białka i wegli. W tym miesiącu biorę saw i cm3. Poprzednio brałem białko i aminokwasy. Z Góra jest dużo lepiej niż z dolnymi konczynami. Mój wzrost 194 masa 103 kg. Jest ktoś w stanie mi pomóc i odnaleźć problem związany z przyrostem masy na nogach?

Pozdrawiam serdecznie




Zmieniony przez - bar w dniu 2014-12-09 18:10:31

Zmieniony przez - bar w dniu 2014-12-09 18:11:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Właściwie tak, tym bardziej przy zmniejszonych zakresach ruchu -i niskich powtórzeniach-taki trening nic nie daje w omawianych kwestiach, może być używany jako pomocniczy w jakichś określonych punktach, problemach...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-12-13 21:23:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
A coś więcej? Kłopot sprawia przód uda, tył uda, łydki czy wszystko naraz?

Trening słaby. Daj wykroki jako drugie ćwiczenie i traktuj je poważnie (w przysiadzie 125, a w wykrokach 24kg? no zlituj się). Z maszynami też trzeba uwazac, bo nie zawsze wiekszy ciezar oznacza lepsze bodźce. Ktorych maszyn uzywasz?

Taki ogólny schemat to 3 ćwiczenia na przód uda i 2 na tył w skali tygodnia.

Ćwiczę nogi raz w tygodniu, od ponad połowy roku.

Wcześniej nie trenowałeś nóg w ogóle?

Wypelnij jeszcze to
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Właśnie problem jest ogólnie przymasowac nogi. Każdy mięsień. Wczesniej nie trenowalem nog.

Nie wiem jak fachowo nazywa się ta maszyna.



Zmieniony przez - bar w dniu 2014-12-09 23:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Wyprosty nog na maszynie siedzac rob na poczatku to swietnie "rozgrzewa" miesnie, w przysaidach mozesz zwiekszyc ilosc powtorzen w seri zeby robic te 10-12, wykroki swietnie działaja na wszystkie miesnie stabilizujace i sadze ze tutaj mozna robic wieksza ilosc powtorzen, a z mniejszym ciezarem, nie musi odrazu brac w łapy 2 hantle po 30 zeby ledwo sie ruszac, od siebie dodam ze odkad robie wypychanie na suwnicy zauwazylem lepsze efekty mozna sie lepiej skupic na pracy miesni polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Do autora tematu - wypełnij ankietę naszego działu. Linka do niej podał Ci Ballomus. Nic o Tobie nie wiadomo. Nie ma żadnych informacji o tym na jakim etapie zaawansowania jesteś.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Pełna ankieta + pełny trening nóg.W innym wypadku możemy jedynie zgadywać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
https://www.sfd.pl/bar_Dziennik_treningowy-t1054280.html. Juz troche uzupelnilem. Reszte zrobie pzozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bardzo ważna sprawa jest jak wykonujesz najważniejsze ćwiczenia- szczególnie dotyczy to przysiadu i jakiegoś dobrego ćwiczenia na dwuglowe, np. Żuraw, ale nie robisz go?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Otoz to. Przysiady, w zaleznosci od wykonania, moga okazac sie swietnym cwiczeniem na dwuglowe i posladki albo na prostowniki. Tak samo wykroki. Oba cwiczenia latwo popsuc.

Powiedz jak to u Ciebie wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Przysiady robie do 90 stopni. Po kazdej serii od razu jade z łydkami, na takim samym ciezarze jak do przysiadu. Staram sie przykuc robic wolno, a podnoszenie ciezaru szybkim ruchem. Wykroki robilem ze sztangielkami po 12 kg kazda. Na nastepnym treningu wezme 18 kilowe. Dobry to bedzie ciezar? Zaczne robic tez zurawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A dlaczego do 90 stopni??? Czyżby kolejny przypadek wiary w zabobony treningowe.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] WOJO_Reaktywacja str.10

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium