SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kurza klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Przecież można wkleić fotki przed i po bez twarzy, wszyscy zobaczą efekt a tożsamości nikt nie pozna :) pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81


na takie przypatki niema konkretnej recepty .po prostu musicie regularnie ćwiczyć zwiększać kilo i dopiero po jakimś pół roku będzie widać efekty ale inaczej nie będzie napewno po trochu dojdziecie do tego. Na pewno jesteście początkującymi dużo osób tak miało ale to da sie zrobić ale tylko intensywnym treningiem
ps. no i prowonuje coś na mose koniecznie (Gainer,mass XXL,a pózniej kreatyna) pozdro i rośnijcie

tylko SIŁKA !!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67
czesc! mam 15 lat i tez mam kurza klatke (zauwazylem to ok pol roku temu) i to mnie bardzo denerwuje i sie tego wstydze bo to bardzo zle wyglada :( do tego w mlodosci mialem anemie :( i jestem o ok 15cm nizszy od innych rowiesnikow... jestem tez bardzo chudy... bylem u kilka leparzy to jeden mi powiedzial zebym rozbudowal klate cwiczeniami to moze troche zamaskuje wystajacy mostek a inni mowia ze jestem za chudy i za niski na cwiczenia bo moga one spowodowac jakies zmiany i bedzie jeszcze gorzej :( i ze powinienem chodzic na basen ale raczej nic sie nie da z tym zrobic :( a na basen chodze od trzech lat (bardzo lubie basen ale nic mi nie pomaga na kurza klatke :( no i wlasnie po basenie najwieksza lipa jest bo moi koledzy sa wysocy kilku z nich duzo cwiczy i fajnie wyglada :P no i sie strasznie tym szpani a kiedys zobaczyli moj wystajacy do przodu mostek i odrazu texty: ktos ci polamal mostek?, ty cos ci na klacie wyszlo, wow obcy ci wychodzi z klaty, itp :( i to tez przez koszulke widac wiec dziewczyny sie ze mnie smieja :( no i nie wiem co zrobic... pomozcie plz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
NrG to nie wazne jaki masz wzrost. Dam Ci rade duuzo jedz, kup sobie moze cos na mase i ćwicz, jeśli nie masz dostępu do profesjonalnej siłowni to rób dużo pąpek i zamontuj sobie drązek do podciągania, jeśli nabiezesz masy to Twój wzrost nie bedzie w niczym pszeszkadzał. Zycze powodzenia ;)

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Miałem podobny problem. Pare lat temu lekarz stwierdził u mnie 'pokrzywicę'(nie wiem czy dobrze to napisałem) - lewa strona klatki była bardziej wypukła - i powiedział żebym kupił sobie ekspander i za (uwaga!) 5 lat nie będzie widać mojej wady Oczywiście kupiłem sobie, pare dni ćwiczyłem i mi się znudziło

Od tamtego czasu przybrałem na masie jakieś 20kg, zaczęłem ćwiczyć na siłowni i nie widać już wogóle tej wady

Także polecam ekspander, sztangę i pływanie :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Można powiedzieć że sam problem rozwiązałem od początku wakacji do dziś, tzn. początek wakacji to dużo pływania, a koniec wakacji to początek siłowni i spory przyrost mięsni na klatce.

Ekspander są to sprężyny do rozciągania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Ja sam mam kurzą klatke ale zaczołem dopiero niedawno ćwiczyći już widze zadowalające efekty.A że mam dobrych kolegów na siłce któży poradzili mi sumiennie ćwiczyć i ta wada z czasem zniknie pod masa mięśniową.więć tylko ćwiczyć i ćwiczyć(oraz jeść ,bo bez jedzenia to cie urośnie ale ....)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w domu

Następny temat

Jak cwiczyc nogi... uda?

WHEY premium