SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"kurza klatka" ? potrzebuje porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
http://img223.imageshack.us/img223/7407/zdjcie004uk1.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/1517/zdjcie005co4.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/5858/zdjcie008jo2.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/8527/zdjcie009bo4.jpg

Cwicze pol roku, mam 17lat, waze 68kg na 179cm. Na plaskiej wyciskam 75kg.
Nie znam sie na tym wiem pytam tu: ten dolek na klatce to tzw "kurza klatka" czy po prostu mostek nie zakryty miesniami. Bo nie wiem czy to powazne czy jak, prosze o odpowiedz.

Mam rowniez problem z wagą. Mam taka przemiane materii, ze gdy uprawiam sport nie tyje wcale, a jesli siedze przy kompie i jem (6 posilkow dziennie, w tym 2 torebki ryzu + kreatyna) udalo mi sie przytyc pol kilograma przez miesiac -.- Chyba troszke za malo, bo chcialbym nabrac masy do okolo 76-77kg.

Teraz sprawa czysto treningowa: ile czasu potrzeba aby zakryc ta dziure na klacie? Czy uda sie do konca roku? (7 miesiecy?) Ile razy musze cwiczyc klatke w tygodniu, raz czy dwa?
I jakie cwiczenia wykonywac, aby miesnie klatki byly szersze i bardziej wypukle,m i wreszcie co jesc zeby dalo to jakies konkretne efekty a nie pol kilo na miesiac obzerania... Baze treningowa mam, dobrze wyposazona silownia.

Dziekuje za pomoc ;)



Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-05-16 08:49:36

Zmieniony przez - Pepin90 w dniu 2008-05-16 08:51:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
to mi bardziej na szewska klatke podchodzi a kurza jest wystajaca wiem bo mam xD ale powoli zanika ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Jeden trening klatki wystarczy w zupełności

Co do klatki to "kurza klatka piersiowa" to diagnoza lekarza czy Twoja może być tak że po prostu masz małą masę klatki.

Ps jeśli trening jest dobrze ułożony to kuleje dieta i ona jest wynikiem braku przyrostów

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Nie bylem u lekarza, ale tak doszedlem do wniosku ze tego doła nie powinno byc ;p I niewiem czy to trzeba korygowac czy samo zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
i tu najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja z lekarzem

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
Jak dla mnie to nie jest kurza klata, ale to tylko moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Teraz dopiero fotki mi się otwierają

Nic Ci nie ma nie panikuj weź się za jedzenie i trening i bedzie git

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Też mam taką. Nic z tym nie zrobisz. Jedyne co da się poprawic to wizualny obraz klatki. Żeby przycmic ten rów po środku musisz dopakowac wewnętrzną częśc klaty - od tego jest wąskie wyciskanie sztangi na ławce skośnej i rozpiętki na butterfly w półruchach od środka. Możesz zwiększac masę klatki ale jeżeli nie zwiększysz jej w odpowiednim miejscu to będzie to nadal wyglądało fatalnie.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ok, dziekuje.
A czasu regularnego treningu potrzeba zeby to jakos tak "normalnie" wygladalo?
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Przymasujesz zdobedziesz pare kg tym samym zwiekszajac mase "Cyca" i sie poprawi. Trening , DIETA i regeneracja i powoli bedzie do przodu. Tutaj nic nie dzieje sie szybko a operowanie liczbami jest bardzo wzgledne. Takze nikt dokladnie nie ocenic kiedy bedzie extra .

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
kolego daj spokój nie wyglądasz tak zle!!!!! gorsze klaty widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
TU NIE MA WADY : KURZA KLATKA

jedz, trenuj, rośnij ... nie przejmuj się niczym

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-05-16 14:35:20

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-05-16 14:35:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy.Siła i masa

Następny temat

trening na rzezbe

WHEY premium