SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kurza klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8465
Witam . Mialem taki sam problem a bylo to spowodowane tym ze ubiegle wakacje sedzialem non stop siedzialem przed kompem i bardzo mi ta kurza klatka przeszkadzala bo poprostu sie wstydzilem . A wiec od stycznia zaczelem cwiczyc i teraz prawie nic nie widac powiem wiecej teraz moja klata nawet mi sie podoba wiec cwiczcie i bedą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
Na wypukłość klatki piersiowej jest jedna bardzo dobra rada:
Basen, basen i jeszcze raz basen!
Zamotaj sobie jakiegoś instruktora-przygotuje ci ćwiczenia.Mój kumpel tak ćwiczy i widać efekty.
Jednak wcześniej skonsultuj to z lekarzem.

To co nie zabije uczyni Cię silniejszym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Jeśli mowa o pływaniu to woda jest moim przyjacielem ,i czuje się w niej jak ryba ale ( g**** mi to daje tylko tyle że lepiej coraz pływam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Zgadzam sie z Krakusia ze poprzez silownie mozna poprawic wyglad takiej klatki, jednak zawsze bedzie ona widoczna. Przez cwiczenia nie mozna naprawic kosci:(, a miesnie nie zakrywaja calej klatki (na srodku wada jest najbardziej widoczna). Sam mam klatke lejkowata (wprawdzie minimalna ale jednak:((( ), trenuje juz ponad rok i widze ze tego sie nie da poprawic bez operacjii. Zauwazylem tez ze wykonujac pompki na poreczach czuje duzy bol wlasnie w tej "spiepszonej" czesci klatki piersiowej. Ktos doradzi czy przy tej wadzie mozna wykonywac pompki na poreczach???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67
jak z ta wada mam sie podciagac na drazku? rece maja byc daleko od siebie czy blisko? i mam sie podciagac czy wisiec czy to i to? i jak mam oddychac w czasie podciagania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
No na szeroko a z odechaniem to ja już sam nie wiem bo jedni mówią to a inni jeszcze coś innego ale na szeroko
i jeśli już nie dajesz rady to pomagaj sobie NOGAMI (podciągając je pod brzuch ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 17 lat i mam kurzą klatkę piersiową (wypukłą). Jest to dla mnie duży problem, bo nie tylko jest ona nieestetyczna, ale także bardzo boli mnie mostek kiedy poleżę trochę na brzuchu, próbując ją trochę ukryć chowam ją, przez co trochę się garbię i ponad to mam wrażenie, że ta wypukłość ciągle postępuje. Mam nadwagę. Zamieszczam fotki i proszę o pomoc, czy jest to poważne, czy podchodzi już pod zabieg operacyjny? Jakie ćwiczenia powinienem robić, aby to chociaż trochę zamaskować. I jeszcze jedno, szczególnie kiedy wciągam brzuch wydaje się jakbym miał... talię. Skąd ona się wzięła?! Liczę na odpowiedz.

Fotki:
Zdjęcie z boku




Zdjęcie z boku, z wciągniętym brzuchem




Zdjęcie z przodu




Zdjęcie z przodu, z wciągniętym brzuchem.




Proszę odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 17 lat i mam kurzą klatkę piersiową (wypukłą). Jest to dla mnie duży problem, bo nie tylko jest ona nieestetyczna, ale także bardzo boli mnie mostek kiedy poleżę trochę na brzuchu, próbując ją trochę ukryć chowam ją, przez co trochę się garbię i ponad to mam wrażenie, że ta wypukłość ciągle postępuje. Mam nadwagę. Zamieszczam fotki i proszę o pomoc, czy jest to poważne, czy podchodzi już pod zabieg operacyjny? Jakie ćwiczenia powinienem robić, aby to chociaż trochę zamaskować. I jeszcze jedno, szczególnie kiedy wciągam brzuch wydaje się jakbym miał... talię. Skąd ona się wzięła?! Liczę na odpowiedz.

Fotki:
Zdjęcie z boku
http://img515.imageshack.us/my.php?image=bokrm4.jpg

Zdjęcie z boku, z wciągniętym brzuchem
http://img113.imageshack.us/my.php?image=bokwdechie9.jpg

Zdjęcie z przodu
http://img510.imageshack.us/my.php?image=przdxy0.jpg

Zdjęcie z przodu, z wciągniętym brzuchem.
http://img20.imageshack.us/my.php?image=przdwdechhq3.jpg

Proszę odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Nawet nie ma sensu pisać Ci co i dlaczego.. natychmiast do lekarza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie za dobrze to wyglada zdecydowanie do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w domu

Następny temat

Jak cwiczyc nogi... uda?

WHEY premium