SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurza klatka ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam
od paru lat wlacze z moja klatka, treningami basenem itp ale to nic nie daje tylko pogarsza sylwetke co mam zrobic??
bardzo prosze o pomoc ;/
dodaje tez zdjecia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
tak, tak wszystko widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
widac jak to z boku wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Genetyki nie zmienisz. Ale powiem Ci, że nie wygląda to źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
tez mam podobnie moze troche mniej z lewej strony klatka wystaje bardziej a jak wciagne brzuch i nabiore powietrza to lewe dolne 2 zebra ida troche w gore a z prawej strony w dol ;/ ale moge cie pocieszyc tym ze jak zaczalem cwiczyc i klatka nabrala troche masy wiec juz to duzo lepiej wyglada i prawie nie widac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
ja juz trenuje 3 lata wlasnie niedawno redukcje robilem i stracilem 6kg ciezkej pracy i pogorszyla mi sie klatka przez to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
wrzuć normalne foto całej sylwetki przodem, a nie jakieś wycięte robione niewiadomo czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Lejkowata klatka piersiowa potocznie zwana kurza, mostek ci wszedł do środka i tego raczej nie zmienisz, dwie wersje rozwiazania to operacyjna i wkładają ci tak metalowa wkładkę i ci ona prostuje to a druga wypełniasz u chirurga plastycznego i tego nie widać, ale średnio to widze gdy ktoś ćwiczy, najlepiej zostawić i zabudować mieśniami.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
lezalem w szpitalu z kolesiem ktory mial wlasnie taka operacje ale to dlatego ze mial tak krzywo ze zagrazalo to jego sercu. zabudowac najlepsza opcja :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki plan treningowy - kontynuować stary czy zacząc nowy?

Następny temat

słaby - Dziennik treningowy

Wiecej