SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ! pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
czesc. na forum jestem nowy i zielony mam taki maly problemik mianowicie mam strasznie brzydki i widoczny rów(nie wiem jak to nazwac ale chyba wiecie o co chodzi)potrzebuje zestawu cwiczen na wlasnie owy rowrobie klate wąsko ale to nie pomaga (bardziej wchodzi na triceps)dzieki za pomoc

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Chodzi Ci o ten "rów" na klatce piersiowej ktory ma np pan z reklamy po prawej stronie?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
heh .... zapomnialem dodac... Tak, chodzi o ten "rów" na klatce schodzi z gory w dól i staje sie coraz szerszy wygląda bardzo nieprzyjemnie

Zmieniony przez - nastukafsy w dniu 2008-01-15 19:06:29

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
rozpiętki rób

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
rozpiętki ?? to wszystko

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
chyba mi sie pomyliło coś
wrzuć fotkę i będzie jasne

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
hmmmmm fotke wrzuce jutro bo nie mam aparatu załatwie na jutro

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
wyciskanie hantelkami z supinacją :)

a dokladniej to Ci powiemy jak bedzie foto :P bo moze nie masz masy po prostu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
żeby robic wyciskanie z supinacja trzeba miec dobrą technikę tego ćwiczenia nie jest latwe technicznie

Poza tym moze poprostu mięska brakuje na tej klatce daj jakies info o sobie albo wrzyc zdjęcie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
mam 16 lat na silowni ok 10 miesięcy, cwicze dla relaxu niekoniecznie efektu jestem ektomorfikiem i mam problemy z przyrostem masy mimo tego ze jem duzo. mam plan na mase.
mam male pytanko oto moj plan:
PON klatka+biceps
SRODA plecy+triceps
CZWARTEK klatka+biceps (lecz klatkę wąsko )
PIATEK barki+kaptury

mam dylemat z tym pogrubionym, czy jest to dobre ?? 2xklatka+bic w tygodniu i czy klatka w czwartek na row??
btw. sorry za fotke niestety ni mam aparatu
postaram sie jak najszybciej zdobyc i wklejic fote
pozdrawiam.

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3520
Nie jest to dobre. Wcale nie rob tego treningu w czwartek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie brzucha

Następny temat

Trening do poprawy!

WHEY premium